درخشان: عزیز خادم اشتباه کرد/ نظارت هیئت مدیره الزامی است

[ad_1]

پیشکسوت فوتبال ایران می گوید استعفای رئیس فدراسیون فوتبال نشان داد که هیئت رئیسه بر کار فدراسیون نظارت دارد.

حمید درخشان در گفت وگو با ایسنا، درباره استعفای عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال گفت: اولین فدراسیون فوتبالی است که شاهد چنین اتفاقی هستیم. خیلی خوب است که هیات مدیره کار فدراسیون را دنبال کند و عملکرد هیات را از نزدیک رصد کند. حتما مواردی بوده که باعث شده اعضای هیات مدیره تصمیم به برکناری عزیزی خادم بگیرند. این نشان می دهد که نظارت ویژه ای بر کار رئیس فدراسیون دارند. در گذشته چنین مواردی را ندیده بودیم و اعضای شورا نظارت چندانی بر کار رئیس فدراسیون نداشتند.

وی افزود: از یک سو خوشحالیم که اعضای هیئت مدیره با دقت در انجام وظایف خود هستند و به دنبال انجام امور مهم هستند. آنها نشان داده اند که به خوبی از مشکلات فدراسیون فوتبال و مشکلات خود آگاه هستند و کار خود را انجام می دهند. مطمئناً آقای علیرضا خادم اشتباه کرده که اعضای هیئت مدیره تصمیم به اخراج ایشان گرفتند. همانطور که گفتم این خیلی خوب است، زیرا باعث می شود رئیس فدراسیون غیرخودمختار باشد و تصمیمات او شخصی و یک جانبه نباشد.

درخشان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: اکنون که آقای عزیزی خادم برکنار شده است، مطمئنا رئیس بعدی فدراسیون با هوشیاری بیشتری به کار خود ادامه خواهد داد زیرا می داند که عده ای بر کار فدراسیون نظارت دارند و نخواهند کرد. به رئیس جمهور اجازه دهید هر کاری که می خواهید انجام دهد. . قطعا نظرات هیئت مدیره باید در تصمیم گیری های فدراسیون دخیل باشد. چون این موضوع به نفع فوتبال ایران است. این را باید به فال نیک گرفت و خوشحال بود که از این پس شورا از وظیفه قانونی خود استفاده خواهد کرد. اگر رئیس فدراسیون اشتباه کند قطعا اعضای شورا موضوع را به خوبی می بینند و موضوع را پیگیری می کنند.

وی افزود: تحول بسیار خوبی را در فدراسیون فوتبال شاهد هستیم. چون فدراسیون فوتبال یک نفر نیست و یک نفر نباید با تصمیمات شخصی فدراسیون را اداره کند. اعضای هیئت مدیره نشان دادند که بی دلیل عضو هیئت مدیره نیستند و حضورشان مفید بوده است. وقتی چند نفر با هم تصمیم می گیرند، بهتر است یک نفر نظرات شخصی خود را بیان کند.

وی در پایان تاکید کرد: اکنون که در آستانه انتخاب رئیس جدید فدراسیون است و باید روند انتخابات طی شود، امیدوارم بازیکنان فوتبال پای کار بیایند و یک فوتبالیست رئیس فدراسیون فوتبال ایران شود. . فدراسیون. البته الان که آقای میرشاد ماجدی در راس امور است، یک فوتبالیست در رأس امور است، اما به هر حال باید انتخابات برگزار شود و رئیس جدید انتخاب شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.