خمکاری ورق چگونه انجام می شود ؟در چهار دانگه

خمکاری ورق چگونه انجام می شود ؟
خمکاری بریک

که شما میتوانید این محصول را متناسب نیازتان از فروشگاه معتبر و با سابقه ما در این زمینه خریداری نمایید. از آن جایی که ریل تابلویی در برندهای مختلف و همچنین در عمق و جنسهای مختلفی تولید میشود و هم دارای تولیدات ایرانی و خارجی میباشد به تبع دارای قیمتهای مختلفی هست، از این رو برای اگاهی از قیمت میتوانید به سایتهای معتبر مراجعه نمایید و اطلاعات در این زمینه کسب کنید. ریلها از جنسهای مختلف مانند فولاد و پلاستیک و استیل تهیه و تولید شده است و با توجه به نوع و شرایط کاری انتخاب میشود. ریل مینیاتوری به دو صورت سوراخ و بدون سوراخ تهیه و تولید میشود. نصب ریلها اغلب توسط متخصصین با تجربه انجام میشود. همچنین بر روی ریل تابلویی سوراخهایی قرار دارد که میتوان از آنها برای نصب ریل تابلویی بر روی سینی تابلو برق استفاده نمود، شما میتوانید با استفاده از میخ پرچ یا پیچ و مهره این محصول را بر روی سینی تابلو برق محکم و فیکس نمایید. ابزارهای مورد استفاده برای این منظور ، پرس بریک ، میز خم و یا خمکاری اتوماتیک هستند . Conte᠎nt h​as  been c᠎reat​ed by  GS A  Content ᠎Ge nerato r  DEMO᠎!

این ریلها طبق استاندارد بینالمللی DIN EN 60715 تولید میشوند.

انتخاب مواد برای ریلهای تحمل خطی شامل آلومینیوم، پلیمر یا پلاستیک، فولاد ضد زنگ یا فولاد است. نیروهای کششی در لبههای ورق به وسیله فلز تحمل میشوند و تنشهای محیطی فشاری در این ناحیه به وجود خواهد آمد. این ریلها طبق استاندارد بینالمللی DIN EN 60715 تولید میشوند. • معمولا در اندازههای یک متری و دو متری به بازار عرضه میشوند. مشتری عزیز شما میتوانید با توجه به کاربرد خود محصول ریل مینیاتوری ورق ۱دو متری را از سایت الکترو مبنا سفارش دهید. توجه کنید که اگر میخواهید بهترین و متناسبترین خرید را داشته باشید لازم است از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشاوره بگرید و همچنین به نیازتان توجه نمایید که کدام مدل و در چه طولی، این محصول برای شما مناسب میباشد. ریل مینیاتوری برای طیف وسیعی از سیستمهای مونتاژ مکانیکی پزشکی، علمی و کوچک مناسب هستند. بیش از ۴۰ سال تجربه وتلاش موجب گشته هم اکنون این تولید کننده با طراحی، توسعه، تولید و فروش طیف وسیعی از محصولات، از جمله ریل مینیاتوری را با بهترین کیفیت به بازار عرضه کند. فروشگاه الکترومبنا عرضه کننده ریل مینیاتوری رعد در سراسر کشور. با این استاندارد تمامی ریل مینیاتوری در این فروشگاه کاملا استاندارد و مناسب برای تجهیزات الکترونیکی می باشند.

برگشت فنری الاستیک در این فرآیند کاملا محسوس است. این شرکت با داشتن دستگاه پرس بریک CNC و همچنین دانش ساخت قالب های مخصوص مطابق استاندارد های روز دنیا توانمندی خمکاری قطعات پیچیده را دارد. خمکاری ورقهای فلزی دارای روشهای گوناگونی است که با توجه به مواردی چون جنس ورق، ضخامت آن، طرح مورد نظر برای خم کردن و میزان خمش، روش مورد نظر انتخاب میشود. البته به دلیل کشش ایجاد شده هنگام خمکاری ممکن است در پارهای از موارد ضخامت قسمتی از ورق فلزی تغییر نماید. خمکاری CNC با دستگاه پرس بریک: در این روش ورق روی ماتریس V شکل قرار گرفته و سمبه که به شکل نوک پیکان است به پایین حرکت کرده و با ایجاد فشار ورق را به سمت داخل V هل می دهد. در شکل 5 یک شکل پیچیدهتر، خم شده است. از دیگر پارامترهای مهم در هنگام خرید ریل تابلویی توجه به ضخامت آن میباشد که حتما این نکته را نیز در هنگام خرید مورد توجه خود قرار بدهید تا بتوانید بهترین انتخاب را آن هم متناسب با سلیقه و نیاز خود داشته باشید. این نوع ریل مینیاتوری در اندازه و ضخامت گوناگون در الکترومبنا تولید و عرضه میشود.

برای ساخت ریلهای مینیاتوری و ایجاد خم در آنها دو نوع دستگاه وجود دارد که انتخاب آنها بسته به اندازه مجموعه تولیدی ریل تابلویی دارد. از نظر ابعاد و اندازه و نوع ضخامت و جنس مواد اولیه دارای تنوع بالایی هستند. دستگاههای مدرن نورد حجم انبوهی از ورقهای فلزی ضخامت پایین را با هزینه کم تولید میکنند. از آنجا که ورقها اغلب به صورت نورد شده میباشند ، اولین عملیات ، برش قطعه خام است. اگر ورق فلزی مقدار کربنی بیش از 1.2 درصد داشته باشند، قابلیت خمکاری این ورقها کاهش یافته و برای خم کردن، باید ابتدا آنها را گرم نمود. خمکاری فکی: ورق بین دو فک ثابت همانند گیره ی دستی قفل می شود و قطعه دیگری بنام فک متحرک حول محوری چرخیده و زاویه را ایجاد می نماید. ریل مینیاتوری با قابلیتهای مناسبی که دارد باعث میشود تجهیزات در تابلو برق به خوبی ثابت شوند و از لغزش و خطا و ایجاد سوانح جلوگیری میکند. ریل مینیاتوری از جمله تجهیزاتی است که برای قرار گرفتن تجهیزات مربوط به صنعت برق مانند فیوز و رله در تابلو برق استفاده میشود. ریلهای مینیاتوری به منظور افزایش ایمنی و استحکام استفاده میشود. با توجه به اینکه ریلهای منیاتوری نقش حفاظتی و افزایش استحکام را دارند در صورت بروز نقص در مجموعه به سادگی قابلیت باز شدن دارند و به راحتی قابلیت بررسی و خم کن بریک عیبیابی دارند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.