خرید-نحوه-اخذ-وام-بانکی-جهت-ساخت-سردخانه

خرید نحوه اخذ وام بانکی جهت ساخت سردخانه
ساخت سردخانه, هزینه ساخت سردخانه, قیمت ساخت سردخانه, نحوه ساخت سردخانه, ساخت سردخانه میوه, ساخت سردخانه زیر صفر

مراحل ساخت سردخانه را به سه یخش اساسی میتوان تقسیم کرد. هزینه احداث سردخانه رابطه اساسی با سردخانه مورد نیاز شما دارد. دمای این تونل ها به ذات تا -40 درجه هم میرسد ولی با هدف رساندن دمای مواد غذایی به -18 درجه ساخته شده است. چیدمان محصول در سردخانه خرما باید بیشتر از هر محصول دیگری مهم باشد شاید چیدمان غلط محصول حتی اگر آسیب فیزیکی به میوه آسیبپذیری مانند خرما وارد نکند اما به احتمال فراوان زمان لازم برای افت دمای محصول و کیفیت گردش هوای تازه و خنک را با اشکال روبرو خواهد کرد. ساخت سردخانه در عراق برای نگهداری میوه امری بسیار مهم می باشد صنعتگران و تاجران این کشور می توانند مواد غذایی وارداتی خود را در فصلهای مربوط به هر محصول با قیمت مناسبی تهیه نماید و برای مدت طولانی در سردخانه ها نگهداری نمایند. همچنین تابلو برق تعبیه شده روی دستگاه از نوع تمام اتوماتیک بوده که دارای نشانگر دیجیتالی و سنسور دمای اتوماتیک و بسیار دقیقی می باشد .

قیمت ساخت سردخانه

سردخانه هایی بالای صفر معمولا برای نگهداری مواد خوراکی در دمایی بالاتر از دمای انجماد به کار برده میشوند. کفپوشهای سردخانه به گونهای طراحی شدهاند که در برابر دماهای مختلف بسیار مقاوم هستند و برای انواع مختلف صنایع مانند تولید و فرآوری شیمیایی ایده آل هستند.کفپوش های مخصوص سردخانه صنعتی برای ذخیرهسازی محصولات در هوای سرد عالی هستند، زیرا میتوانند دمایی را که به نقطه انجماد میرسد بدون آسیب دیدگی تحمل کنند.چه نوع کفپوش سردخانه زیر صفر را باید در نظر بگیرید؟ سردخانه ها به حدی مهم هستند که یکی از معیارهای سنجش رشد فناوری در یک کشور تعداد سردخانه های نگهداری محصولات، تعداد واحدهای انجماد مواد غذایی و سیستم حمل و نقل سردخانه دار می باشد. این سردخانه ها به دو صورت ثابت و قابل حمل (کانتینر) طراحی می شوند. در مجموعه ی سرماسازان غرب اعتقاد بر این است که ، “ساخت سردخانه” از چندین و چند تخصص در کنار هم تشکیل شده و به همین راحتی نمیتوان به شخص یا گروهی ، لفظ متخصص “ساخت سردخانه” را اتلاق کرد.  Th​is con​tent w as do᠎ne  with t​he help of GSA C ontent Gener​ator D emoversion.

ساخت سردخانه زیر صفر

ساخت سوله یکی از اصلی ترین مراحل احداث سردخانه میباشد اگر محل احداث از قبل طراحی و ساخته شده یا اینکه برای مثال قسمتی از یک سازه را برای احداث سردخانه در نظر گرفته اید کافیست مرحله نقشه کشی محل قرارگیری سردخانه برای شما طراحی شود اما اگر زمین ، سازه ای در خود ندارد علاوه بر کارشناس های سازنده سردخانه باید این موضوع را با معماری نیز مطرح کنید در نظر داشته باشید لازم است قسمتی از سردخانه برای قسمت های زیر در نظر گرفته شود . همچنین طراحی این سردخانه با توجه به تمامی نکات فنی و با توجه به منطقه و شرایط آب و هوایی حاکم بر آن صورت میگیرد. سپس مبرد عبوری از اواپراتور که حالت دوفازی دارد به اکومولاتور وارد می شود تا تمام آن تبخیر گردد و اطمینان حاصل شود که مایع وارد کمپرسور نشود. انواع سردخانه صنعتی و خانگی با توجه به نوع کاربری و ظرفیت آن دارای هزینه ساخت متفاوتی است.

هزینه ساخت سردخانه

اما سردخانه های اتاقکی ثابت بوده و در واقع از یک اتاق یا انباری برای ساخت سردخانه استفاده می شود بدین صورت که دیوارها، کف و سقف اتاق کاملا عایق بندی میشوند و تجهیزات برودتی لازم در آن نصب می شود و به این صورت اتاق تبدیل به سردخانه اتاق می شود. پس از کشیدن نقشه و مشخص شدن متراژ سردخانه ، شرکت سازنده اقدام به صدور پیش فاکتور برای شما میکند میزان قیمت و هزینه مشخص شده منوط به تجهیزاتی است که در آن استفاده شده. اولین مرحله در ساخت سردخانه انتخاب شرکت سازنده می باشد در ابتدا به سابقه و رزومه کاری این شرکت توجه کنید و پس از مشاهده نمونه کارها و پروژه های انجام شده آن شرکت ، امر مشاوره را به آنها محول کنید زیرا در این حوزه تجربه و دانش مهمترین عنصر می باشد. اگر زمینی ندارید و قصد خرید زمین دارید ابتدا با شرکت سازنده هماهنگ کنید زیرا متراژ زمین و محل قرارگیری نکته ای مهم می باشد و اگر زمینی دارید و قصد تبدیل آن به مجموعه سردخانه را دارید آن را به شرکت سازنده نشان دهید تا برای شما مرحله نقشه کشی را انجام دهند این کار معمولاً با نرم افزار اتوکد و توسط کارشناسان معماری انجام می شود.

نحوه ساخت سردخانه

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ساخت سردخانه میوه جات وب سایت خود باشید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.