خرید ،مشخصات و قیمت هواکش 63 سانت فن زیلابگ FTP 4D-630S |اول صنعت

 

خرید ،مشخصات و قیمت هواکش 63 سانت زیلابگ FTP 4D-630S |اول صنعت

هواکش 40 سانت صنعتی قابدار زیلابگ، مدل FTP 4D-400B با برقسه فاز 380 ولت شروع به کار می کند، شدت جریان این هواکش صنعتی 0.47 آمپر و حداکثر توان موتور آن 180 وات میباشد. ولتاژ این هواکش فن اکسیال اروپایی صنعتی تکفاز 220 ولت، شدت جریان آن 0.25 آمپر و حداکثر توان آن 55 W است. ولتاژ این هواکش صنعتی تکفاز 220 ولت، شدت جریان آن 0.23 آمپر و حداکثر توان آن 50w است. فن طرح زیلابگ چین 25 سانتی متر دارای پروانه فلزی می باشد قدرت و ولتاژ این فن به ترتیب 50W و 220V می باشد.تعداد دور این هواکش 1400rpm و هوادهی 730m3/h است.اگر نیاز به تهیه فن با برند های دیگر دارید به صفحه فن مراجعه نمایید .در صورت تمایل می توانید مدل های دیگر فن زیلابگ را در سایت مشاهده و بررسی نمایید. ​Po᠎st has been gener ated ᠎wi th the he lp of GS​A Cont​ent Ge ne rator DEMO!

فن زیلابگ لاله زار

موتور  فن اکسیال اروپایی سریFTP از نوع “فن با روتور بیرونی”بوده، که این موتور ها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.این فن ها در سطح وسیعی در کندانسور ها، اپراتورها، خشک کن ها و دیگر تجهیزات خنک کننده (فن های یختچالی) همچنین کلیه مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد استفاده قرار میگیرند.کلیه موتورها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند.حداکثر جریان هوا این سری از فن های زیلابگ 11435 مترمکعب بر ساعت می باشد. چگونه یک فن کانالی درون خطی نصب می کنید؟ موتور: کلیه موتور ها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند که چنانچه دمای داخلی استاتور به هر دلیلی بیش از حد مجاز(بالاتر از 110درجه سانتیگراد) برسد دستگاه بصورت اتومات خاموش شده و پس از رسیدن به دمای مطلوب مجدداً شروع به کار می نماید.

از ویژگی های این دستگاه می توان به محافظ حرارتی اشاره کرد که با افزایش دما از حد مجاز هواکش به طور اتومات خاموش می شود. هواکش صنعتی فن اکسیال اروپایی دستگاهی است که معمولاً برای فراهم کردن و نگه داشتن یک جو ثابت، بهویژه در مکانها و ساختمانهای صنعتی استفاده میشود. این دستگاهها جریان هوای ثابت و یکنواختی فراهم میکنند که میتواند این هوا را از گازهای معینی که به واسطه سایر فرآیندهای صنعتی ایجاد شدهاند، پاکسازی کرده و تجهیزات و هوا را خنک کنند تا این تجهیزات بتوانند با ظرفیت بهینه خود کار کنند. فن سیرکوله محصولی از گروه صنعتی EIG می باشد که در 3 ظرفیت مختلف تولید می شود. Th᠎is artic le w as ​done by GSA Conte nt G᠎en er᠎ator Demov᠎er si on!

فن زیلابگ کرمانی

سرعت چرخش پروانه در این هواکش فن اکسیال اروپایی 35 سانت صنعتی 1400 دور در دقیقه میباشد. هواکش های صنعتی به دلیل اینکه باید حجم زیادی از هوا را جابه جا کنند، قدرت متفاوتی دارند. این پره یا پروانهها برای به حرکت در آوردن هوا هستند. ساختار فن شامل چند پره و میلههایی به منظور حفاظت از آن میشود. بدیهی است که اگر کنتاکتور دستگاه دچار مشکل شود، دستگاه به طور کلی دچار مشکل می شود. از این دستگاه جهت تخلیه هوا در مسیرهای میان برد، ماکزیمم تا 10 متر طول می توان استفاده کرد. محصولی که در این قسمت میخواهیم به شما معرفی کنیم هواکش فن اکسیال اروپایی صنعتی 25سانت قابدار زیلابگ 4e-250b است که دارای قطر پروانه 250 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 730 متر مکعب در ساعت است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.