خدمات برش ورق استیل با دستگاه برش لیزر (2)

خدمات برش ورق استیل با دستگاه برش لیزر
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

در این نوع برش که با کمک نیتروژن قابل اجراست، لبهها بسیارصاف و تمیز بوده و قابلیت کاربرد آنها در اشیاء زینتی و زیور آلات در مقیاسهای وسیع وجود دارد. بنابراین در برش لیزری استیل سطح مواد اولیه باید تمیز و عاری از زنگ زدگی و چربی و تا حد ممکن مسطح باشد. همانطور که اشاره شد با توجه به نوع عناصر موجود در استیل خواص آن تغییر کرده و بنابراین انواع مختلفی از این آلیاژ وجود دارد که خواص مکانیکی متفاوتی دارند. بنابراین در این مقاله قصد داریم به یکی از روشهای برش این آلیاژ پرکاربرد و محبوب بپردازیم. برای برش دادن استیل و بهطورکلی فلزات از از روشهای مختلفی مثل روش های قدیمی از جمله تراشکاری، سنگ زنی، سمباده زنی و انواع مدرن آن مثل روشهای هواگاز، واتر جت و برش لیزری استیل بکار گرفته میشود. وجود عناصر دیگری مثل کروم و کربن باعث بالا رفتن مقاومت استیل در هنگام برش با لیزر میشود.

●این دستگاه آلودگی صوتی ایجاد نخواهد کرد.

گروه رادوکس در ابتدا در حوزه رباتیک و اتوماسیون خطوط آغاز به کار کرده است و با گذشت زمان و بهره گیری از علم روز دنیا توانسته موفق به طراحی و تولید انواع دستگاه های cnc شود. در ابتدا مجموعه ما فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون خطوط و رباتیک آغاز کرد. ●این دستگاه آلودگی صوتی ایجاد نخواهد کرد. ●این دستگاه قابلیت برش لیزر لوله استیل تکرارپذیری بالایی دارد. از نظر اقتصادی استفاده از دستگاه برش لیزر استیل صرفه بالایی دارد. مجموعه ما چیزی در حدود 20 سال است که در این زمینه مشغول فعالیت بوده و به جرات می توانیم بگوییم که رادوکس در این صنعت به عنوانی یکی از قطب های اصلی شناخته می شود. برش لیزری استیل یکی از روشهای مدرن برش لیزر است که قادر است، قادر است با حذف محدودیت های روش های سنتی و قدیمی، برش قطعات را با ابعاد مناسب و با کیفیت عالی برای شما فراهم سازد. با کمک دستگاه برش لیزر شما قادر هستید به کمک کامپیوتر انواع طرح های دلخواه را از طرح های ساده گرفته تا پیچیده به راحتی در کمترین زمان ممکن با دقت بالا برش دهید. انجام عملیات برشکاری با این دستگاه با دقت بسیار بالا صورت می گیرد.

دستگاه برش لیزر استیل

This c​ontent was do​ne with t he  he​lp ​of G​SA C​onte᠎nt G enerat​or  Dem oversion!

برش لیزر استیل

استفاده از دستگاه برش لیزر در صنایع مختلفی مانند خودرو سازی ، ساختمان سازی و همچنین در آسانسور سازی و ساخت مخازن صنعتی و شیرآلات مصرفی و صنایعی که به گاز و نفت مرتبط هستند صورت می گیرد. کیفیت برش با این دستگاه بسیار بالا می باشد و از میزان پِرتی بسیار پایینی برخوردار است. برش آهن توسط لیزر به این صورت انجام می شود که اشعه به وسیله سورس لیزر فایبر با توان زیاد به سمت متریال مورد نظر تابیده می شود و با ذوب کردن، آهن برش میخورد؛در این حالت مواد مذاب نیز با استفاده از گاز نیتروژن یا اکسیژن از این محل دور خواهد شد. بعد از این که این کار را انجام دادید دستگاه شروع به کار می کند و با کمک اشعه لیزر از نقطه شروع مورد نظر عملیات برشکاری را با دقت بسیار بالا انجام می دهد. حال در مورد تمرکز ۶ کیلووات انرژی در یک نقطه فکر کنید و می توانید تصور کنید که آن نقطه چقدر داغ می شود. اگر نیاز به درخواست وام داشته باشید می توانید از مجموعه ما وام درخواست کنید. در زمان تابش لیزر استیل انعطاف پذیری بسیار بالایی از خود نشان می دهد. دستگاه های تولیدی رادوکس از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند.

مجموعه کارولیزر با داشتن دانش روز و استفاده از پیشرفته ترین فن آوری های CNC و دستگاه برش لیزر استیل و دیگر قطعات فلزی با بالاترین کیفیت و دقت آماده ارائه انواع خدمات برش لیزر استیل می باشد. نحوه کار با دستگاه برش لیزر cnc بسیار ساده است. به مرور ما توانستیم از علم روز دنیا استفاده کنیم و انواع دستگاه های cnc را طراحی و تولید نماییم. با این حال برای برش لیزری که نیاز به پلیسه کمتر و لبه های تمیزتری دارد از گاز نیتروژن و در برش لیزری که کیفیت لبه های برش برای ما اهمیت ندارد از گاز اکسیژن استفاده می کنیم. در ادامه معرفی دستگاه برش لیزر استیل مجموعه رادوکس قصد داریم شما را با مزایای خرید دستگاه لیزر برش استیل از این مجموعه آشنا کنیم. همین امر سبب شده است که اپراتورهای دستگاه نیاز به تخصص و مهارت خاصی نداشته باشند و با یک آموزش ساده با این دستگاه کار کنند. در صورت نیاز آمادگی آموزش رایگان به اپراتورهای دستگاه را داریم. با توجه به قیمت بالای مس، از آنجا که بدون محدودیت می توانید چیدمان قطعات را با کمترین ضایعات روی میز دستگاه قرار دهید، برش لیزر مس دارای توجیه اقتصادی بالایی برای تولید قطعات مورد نیاز است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.