حمایت از 700000 دانش آموز در دستور کار کمیته امداد

[ad_1]

حمایت از 700 هزار دانش آموز و هزاران دانش آموز و نخبه در دستور کار کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ سید مرتضی بختیاری در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعلام این خبر و با اشاره به فرارسیدن هفته نیکوکاری گفت: این امر با قوت و همکاری روشن با جمعیت هلال احمر ادامه خواهد داشت. انجمن .” هلال احمر می تواند مثمر ثمر باشد و حمایت از زنان سرپرست خانوار کم درآمد همچنان رو به افزایش است تا محرومیت زدایی با سرعت بیشتری در دستور کار قرار گیرد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح کرد: کشور ما سالانه دچار حوادث متعددی می شود و ساماندهی و کمک به افراد حادثه دیده موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و در این راستا جمعیت هلال احمر و کمیته امداد نیز مورد توجه قرار گرفته است. می تواند همکاری خوبی داشته باشد و به حادثه دیدگان کمک کند.

بختیاری ادامه داد: بدین ترتیب کمیته امداد و جمعیت هلال احمر می توانند از توان یکدیگر استفاده کرده و با سرعت بیشتری به مشکلات رسیدگی کنند. این موضوع در ماه های اخیر با استقبال خوبی از سوی جمعیت هلال احمر مواجه شده است و باید از زحمات رئیس جمعیت هلال احمر در این زمینه قدردانی کنم.

در ادامه این برنامه، دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای محرومیت زدایی در کشور گفت: دو گروهی که با هم افزایی می توانند به حل مشکلات اقشار محروم کمک کنند، هلال احمر و کمیته امداد هستند. هستند. در این راستا دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر تاکید فراوان و حمایت های خوبی داشت.

وی افزود: نتیجه یکی از همکاری ها در چند هفته اخیر پروژه یاس بود که در قالب آن توانستیم 12 هزار نفر را تحت پوشش قرار دهیم و ظرفیت سازی و آموزش با همکاری کمیته امداد به خوبی انجام شد.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: یکی دیگر از زمینه های همکاری هلال احمر و کمیته امداد بر اساس تفاهم نامه ساماندهی محله های محروم کشور تا سال 2020 است که تاکنون اتفاقات خوبی در این زمینه رخ داده است. و این می تواند گام بزرگی به جلو باشد.” محرومیت در کشور امروز اولویت اصلی هلال احمر کمک به نیازمندان و مستضعفان است.

کولیوند ادامه داد: توسعه آموزش همگانی از دیگر بسترهایی است که باید طبق تفاهم نامه با کمیته مددکاری توسعه یابد چرا که می تواند در بسیاری از زمینه ها زیربنای رفع نیازها به صورت پایدار باشد.

وی افزود: مردم مناطق محروم ایران بسیار نجیب و اصیل هستند و همواره حامی نظام و دولت در عرصه های مختلف هستند و لازم است در همه زمینه ها در کنار این مردم باشیم و نیازهای آنان را برطرف کنیم. امضای تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی (ره) زمینه را برای ارائه خدمات بهتر به نیازمندان فراهم می کند.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به لزوم هم افزایی در کشور گفت: کمیته امداد در سال های اخیر خدمات بسیار خوبی به مردم ارائه کرده و بسیار موفق عمل کرده است که امیدواریم با امضای این تفاهم نامه بتوانیم خدمات بیشتری را ارائه دهیم. خدمات هر روز.” هدیه برای مردم

در پایان این مراسم، روسای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و کمیته امداد امام خمینی (ره) تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.