حقوق استعفا؟ هر چه زودتر بهتر / افسار نصیرزاده را بگیرند!

[ad_1]

یک پیشکسوت تراکتورسازی معتقد است سولدو باید هر چه زودتر از سرمربیگری این تیم برکنار شود.

اصغر اعتباری، پیشکسوت تراکتورسازی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط تراکتورسازی در لیگ برتر گفت: متاسفانه شرایط هر روز بهتر و بدتر می شود. سولدو هنوز تیم را در این نیم فصل در تراکتورسازی نمی شناسد. اکبر ایمانی در بازی با نفت آبادان 90 دقیقه بازی کرد اما استقلال به میدان نرفت. هیچ برنامه ای برای فاز هجومی تراکتورسازی وجود ندارد و تیم های لیگ یک و دو بیشتر از تراکتورسازی برنامه دارند.

دفاع تراکتور مانند پنیر سوئیسی است

وی با انتقاد از نادر محمدی برای استفاده از تراکتور برای استفاده از شوت های راه دور نادر محمدی گفت: اگرچه اوت یک تاکتیک تیمی است اما فوتبال روی آن شکل نمی گیرد. همچنین تراکتور مهاجم قدبلندی ندارد که بخواهد از اوت قد بلند استفاده کند. وقتی در زمین برنامه ندارید و نمی خواهید در زمین فوتبال بازی کنید، احتمال گلزنی کمتر می شود. اکبر اوتی مرداد کار می کرد اما برایش فایده نداشت. شما باید در محوطه جریمه برنامه داشته باشید، حتی در یک آگوست طولانی. سولدو نه آن تاکتیک را دارد و نه بازیکن قدبلند می خواهد از اوت استفاده کند.

این پیشکسوت تراکتورسازی ادامه داد: دفاع تراکتوری مانند پنیر سوئیسی است. گلی که تراکتور دریافت کرد روی ضعف اوایل محمدی بود. او حتی می توانست روی مهاجم استقلال هم اشتباه کند که نشد. عمق دفاع تراکتور سخت است و وقتی دفاع شما ضعیف است باید از دو هافبک دفاعی در مقابل آنها استفاده کنید. زوج اکبر ایمانی و مهدی کیانی به استقلال پاسخ دادند اما از اکبر ایمانی استفاده نشد.

هر چه سولدو دیرتر فعال شود، وضعیت تراکتور بدتر خواهد شد.

کردیت درباره پیش بینی خود از آینده تراکتورسازی و سولدو در لیگ بیست و یکم توضیح داد: سولدو واقعا قرار است بیرون بیاید. او فوتبال ما را نمی شناسد. او هیچ برنامه ای برای فاز تهاجمی ندارد و هر بازیکنی برای خودش بازی می کند. پیمان بابایی بهترین بازیکن است اما وقتی در اختیار تیم است نباید زیاد با توپ بازی کند. عدم حضور بابایی در تیم به دلیل ضعف مربی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اخراج سولدو در این مقطع از فصل به نفع تراکتور است، گفت: اگر سولدو این هفته یا هفته آینده اخراج نشود، وضعیت تراکتورسازی بدتر می شود. البته احتمال سقوط تراکتور خیلی کم است اما با سولدو هیچ برنامه ای در بازی تراکتورسازی وجود ندارد. فکر می کنم بهتر است این هفته سولدو را عوض کنیم چون آنها فوتبال ما را نمی شناسند. نمی دانم کی و چرا او را به تراکتور آورده است. تراکتور در پاس دادن چند پاس مشکل دارد. الکی فقط کراس میده و میخواد از آگوست دستی استفاده کنه.

مسئولان استان باید گردنبند نصیرزاده را بگیرند

تکنسین اسبق ماشین سازی در ادامه گفتگوی خود با ایسنا و با گلایه از وضعیت این تیم تبریزی گفت: ماشین سازی نیز وضعیت خوبی ندارد. گفته می شد که Peaceeeper تیم را تحویل گرفته بود، اما شرکت در آن شرایط نمی توانست 20 میلیارد دلار برای فوتبال هزینه کند. این شرکت باید بخشی را برای بدهی های باشگاه و بخشی را برای جذب بازیکنان با کیفیت هزینه کند تا دستگاه در حال ساخت در لیگ یک بماند.

اعتباری با اشاره به یک بازیکن خارجی ماشین سازی که 14 میلیارد به سبزپوشان تبریزی بدهکار است، گفت: این بازیکن توسط آقای نصیرزاده وارد ماشین سازی شد. مسئولان استانی باید یقه آقای نصیرزاده را بگیرند و از او بخواهند پول بازیکن را بدهد. آقای نصیرزاده در آن زمان اعلام کرد که با این بازیکن به توافق رسیده و این موضوع در مطبوعات نوشته شده است. او باید 14 میلیارد بپردازد. گناه فوتبال تبریز چیست که چنین فردی فوتبال شما را خراب کرده است؟ قماربازان و بردگان را آورد و تمام بدهی را به ماشین و تراکتور گذاشت.

علی دایی با کمک نکونام و هاشمیان جانشین اسکوچیچ خواهد شد

وی در آخرین قسمت از صحبت هایش به تیم ملی پرداخت و گفت: به نظر من اگر می خواهند با اسکوچیچ کار را قطع کنند باید به سراغ گزینه ایرانی بروند و به نظر من علی دایی و نکونام بهترین گزینه هستند. می توانند در کنار این دو نفر از هاشمی هم استفاده کنند. باید نیمکتی برای ایرانی ها در جام جهانی باشد.

این پیشکسوت تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا قصد حضور همزمان علی دایی و نکونام در تیم ملی را دارید، توضیح داد: این دو باید با هم در تیم ملی حضور داشته باشند. یعنی علی دایی به عنوان سرمربی و نکونام و هاشمیان به عنوان دستیار او فعالیت کنند. باید به ملی پوشان تیم ملی هم بها داد.

اعتباری در پایان در پاسخ به اینکه به گفته مجیدی، سرپرست فدراسیون در دوره مسئولیت خود تغییرات اساسی انجام نمی دهد و اگر تغییری رخ دهد در دوره ریاست جدید فدراسیون تغییر خواهد کرد: قرار می گیرد. . با رفتن او بهتر است از گزینه ایرانی استفاده شود. وقتی می رود حیف است از علی دایی که بازیکنان به او تکیه می کنند و سربار است استفاده نکنیم. همچنین از نکونام و هاشمیان که از نظر فنی قوی هستند در کنار او استفاده کنید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.