حفظ استقلال و امنیت کشور فلسفه وجودی نیروهای مسلح است

[ad_1]

ایسنا/ گیلان رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فرماندهی کل انتظامی کشور گفت: فلسفه وجودی نیروهای مسلح حفظ استقلال کشور و تضمین امنیت مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی در حاشیه سفر به آستارا ضمن تبریک به ملت ایران اسلامی و خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و همچنین خانواده نیروهای مسلح و مردم استان گیلان درگذشت. یکی از اقدامات اساسی در نیروی انتظامی در قانون جامع انتظامی 1400 جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه تغییر در ساختار نیروی انتظامی کشور با توجه به شرایط، خواسته های زمانه و نیت دشمنان برای تضعیف امنیت پایدار صورت گرفت، افزود: حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و لزوم تغییر، نیروی انتظامی الف. ساختار به فرماندهی پلیس ارتقا یافت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فرماندهی کل کشور با تاکید بر اینکه تغییر ساختار پلیس پس از تحقق و عینیت یافتن، مطمئنا امنیت بیشتری را برای شهروندان تامین می کند، گفت: فلسفه وجودی نیروهای مسلح حفظ و حراست است. استقلال و تامین امنیت مردم.

حجت الاسلام والمسلمین عدنی در پایان سفر به استان گیلان و بازدید از یگان های انتظامی و مرزی خطاب به ماموران حراست خسته نباشید گفت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.