حضور اضطراری در حوادث باید در کوتاه ترین زمان ممکن و مسئولانه باشد

[ad_1]

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه اورژانس خط مقدم نظام سلامت کشور است، خاطرنشان کرد: حضور اورژانس در حوادث باید در کوتاه ترین زمان و به نحو احسن انجام شود.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی دبازدید از سازمان اورژانس کشور وی ضمن قدردانی از زحمات پرسنل اورژانس و کادر پزشکی گفت: حضور اورژانس در حوادث باید در کوتاه ترین زمان ممکن و به نحو احسن انجام شود تا از صدمات بیشتر و افزایش تلفات جلوگیری شود، می توان افراد را از پشتیبانی اورژانس اخراج کرد.

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت حضور به موقع و مسئولانه در بحران ها گفت: امکانات و تجهیزات در حوادث تعیین کننده است اما اگر انگیزه نباشد با وجود امکانات و تجهیزات اتفاق خاصی نمی افتد و در نتیجه انگیزه خدمت به مردم وجود دارد. با سلامتی و جان.” مردم درگیر هستند، حتی نیروهای اورژانس باید بالا باشند.

رئیس اورژانس خط مقدم نظام بهداشت و درمان کشور را برشمرد و بر پیش‌بینی و پیشگیری از حوادث تاکید کرد و گفت: حوادث همیشه مردم را آزار می‌دهند اما این ناراحتی در ایام عید بیشتر می‌شود.

رئیس جمهور با اشاره به نقش موثر اورژانس در سلامت جامعه، تصریح کرد: هشدارهای اورژانس در موارد متعددی موثر است، بنابراین در صورت لزوم باید این هشدارها در رسانه ملی به طور گسترده منتشر شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.