حضور استاندار خوزستان و گرشاسبی در سالن جام تختی

[ad_1]

رئیس کمیته انضباطی هیات کشتی خوزستان از حمایت و همکاری نزدیک نیروی انتظامی خوزستان در برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جام تختی قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، در روز پایانی رقابت های کشتی فرنگی جام تختی در سالن آب و برق اهواز، صادق خلیلیان استاندار خوزستان در این مسابقات شرکت کرد و به تماشای این مسابقات نشست.
حمید بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نیز در سالن مسابقات حضور دارند.

محمد بنا مربی تیم ملی کشتی فرنگی به همراه سایر اعضای کمیته فنی مسابقات را مانند گذشته دنبال می کنند.

در ادامه علی تقی پور رئیس کمیته انضباطی شورای کشتی استان خوزستان در حاشیه برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جام تختی در تالار آب و برق اهواز از حمایت و همکاری نزدیک سردار صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان قدردانی کرد. نیروی کمک به برقراری آرامش و امنیت در طول مسابقات گفت: نیروی انتظامی از ابتدای کار در غرفه محل برگزاری مسابقات و اسکان تیم ها و مهمانان حضور پررنگی داشت و خوشبختانه این مسابقات بدون کوچکترین مشکلی برگزار شد. با توجه به اتفاقات و بی نظمی هایی که در برخی مسابقات کشتی در شهرهای مختلف رخ داد، تمام تلاش خود را کردیم که این جام معتبر تحت تاثیر حواشی قرار نگیرد که الحمدلله موفق شدیم.

رئیس کمیته انضباطی هیأت کشتی خوزستان افزود: از ابتدا تلاش کرده ایم تا امتیازات لازم را در اختیار رزمندگان، مربیان، داوران و مسئولان برگزاری مسابقات قرار دهیم تا به برگزاری بدون حاشیه این مسابقات کمک کنند. در همین راستا قبل از شروع مسابقات کلاس توجیهی سرپرستان، داوران و مربیان برگزار می کنیم و بر رعایت مراحل انضباطی تاکید داریم. این امر نیز نقش ویژه ای در نحوه اعتراضات احتمالی و آرامش رزمندگان و مربیان داشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به دلیل برخی حواشی و درگیری های قبلی در مسابقات کشوری با کشتی گیران و مربیان متخلف برخورد شد یا خیر، گفت: در حال حاضر پرونده 8 کشتی گیر یا مربی کمیته انضباطی هیات کشتی استان در حال بررسی است و هدف ما این است که با رویکرد منطقی و درست خود از وقوع چنین حوادثی در مسابقات بعدی کاملاً جلوگیری کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.