جهاددانشگاهی باید وارد عرصه پیوند صنعت و دانشگاه شود

[ad_1]

ایسنا/ سمنان معاون جهاددانشگاهی کشور به همراه رئیس جدید و سابق جهاددانشگاهی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی در این دیدار با تقدیر از خدمات جهاددانشگاهی در کشور و استان گفت: جهاددانشگاهی یکی از نهادهای موفق انقلابی در کشور است و رهبر معظم انقلاب همواره بر این امر تاکید داشته اند. در حمایت از این نهاد انقلابی.

وی با اشاره به دستاوردهای جهاددانشگاهی در حوزه های علمی، پژوهشی، فرهنگی و آموزشی تصریح کرد: انتظار می رود جهاددانشگاهی در حوزه پیوند صنعت و دانشگاه نیز وارد شود.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه صنعت و دانشگاه پیوند محکمی با هم ندارند، افزود: جهاد دانشگاهی می تواند با ورود به این عرصه به ایجاد اشتغال و تولید در کشور و استان کمک کند.

مطیعی بر لزوم حضور بیشتر جهادی در دانشگاه ها تاکید کرد و خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های فرهنگی در دانشگاه ها ضروری است.

وی با بیان اینکه غربی ها بدون خدا به دنبال معنویت هستند، اضافه کرد: دشمنان انقلاب برای حمله به نظام و اعتقادات جوانان هزینه های زیادی می کنند. نهادهای انقلابی مانند جهاد دانشگاهی باید برای انتقال ارزش ها به نسل جوان حاضر در دانشگاه تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان بر لزوم حمایت مسئولان از جهاد دانشگاهی در استان تاکید کرد و گفت: باید از توانمندی های این نهاد انقلابی بیشتر استفاده شود.

این خبر کامل شد

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.