جاده ها شلوغ اما هموار / نیاز به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان معاون هماهنگ کننده پلیس راه با بیان اینکه جاده ها پرتردد اما روان است، گفت: هموطنان عزیز دستورالعمل ها و قوانین راهنمایی و رانندگی را به ویژه در هنگام حرکت رعایت کنند.

سردار محمد شرفی در حاشیه اجلاس نوروزی فرماندهی انتظامی استان خوزستان با علو درجات و تبریک سال نو به تمامی همکاران نیروی انتظامی در سراسر کشور به ویژه کارکنان فرماندهی انتظامی استان خوزستان به منظور بازدید از استان گفت: به دلیل افزایش تردد مسافران و میهمانان عزیز برای خریدهای پایانی سال، تعطیلات و سفرهای نوروزی، روز طبیعت و حضور کاروان‌های راهپیمایی کمینهو دالوز، به این استان سفر می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، افزود: امروز (یکشنبه) در این جلسه حضور یافتیم و گزارش هایی را از همکاران عزیز چه در حوزه های امنیتی و چه در حوزه های انتظامی و تردد در داخل و خارج از شهر دریافت کردیم. شهر، برنامه های خوبی انجام شد.” خوشبختانه ماموریت و برنامه های در نظر گرفته شده توسط همکاران عزیز در این استان به طور کامل مورد استقبال قرار گرفت و برنامه ریزی خوب و مناسبی برای تمامی محورها اعم از خرید، مسافران و تعطیلات نوروزی و همچنین بحث ترافیکی مانند ترافیک در مرکز شهر انجام شد. و جاده های برون شهری اقدامات لازم انجام شده است.

معاون هماهنگ کننده پلیس راه گفت: خوشبختانه امسال با رعایت دستورالعمل های بهداشتی حضور مردم از سراسر کشور به این استان افزایش چشمگیری داشته، جاده ها پرتردد اما هموار است و همکاران ما در چندین محور حضور دارند. محورهای حمل و نقل.”

وی افزود: یکی از موارد مهمی که توصیه می شود بحث رسیدگی به کاروان های کمینه دالوز و بناهای تاریخی مختلفی است که در استان های مرزی وجود دارد که خوشبختانه همه این موارد در فرماندهی نیروی انتظامی رعایت شد. استان خوزستان و همکاران برنامه ریزی.»

این افسر پلیس خطاب به هموطنان عزیز در سراسر کشور گفت: توصیه هایی به شهروندان عزیز داریم که در سفرها دستورالعمل ها و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند که اولین توصیه من این است که بحث سرعت را که یکی از عوامل اصلی است. عزیز من به شما توصیه می کنم همیشه با سرعت مطمئنه رانندگی کنید، هرگز در کنار جاده پارک نکنید و مراقب فرزندان خود باشید.

سردار شرفی در پایان سخنان خود در جمع کاروان های راهیان نور توصیه کرد از اتوبوس هایی استفاده کنند که استانداردهای لازم و توصیه های پلیس در مورد خودروها را داشته باشند و انتظار می رود تمامی کارکنان و نگهبانان این کاروان ها با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری داشته باشند. مسیرهایی برای سفر ایمن برای مسافران

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.