جابر رمضان «مخاطب» را به تماشاخانه ایرانشهر می برد

[ad_1]

نمایش «مخاطب» به نویسندگی جابر رمضان و کیوان سرشته و کارگردانی جابر رمضان اواخر اردیبهشت ماه در تالار سمندریان ایرانشهر اجرا می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، «مخاطب» اقتباسی از نمایشنامه «نویسنده» نوشته «تیم کراچ» نمایشنامه نویس انگلیسی است که این روزها در حال تمرین و آماده سازی به کارگردانی جابر رمضان برای بازبینی و دریافت آثار لازم است. مجوزها برو روی صحنه

نمایش «پوبلیکو» همانطور که از نامش پیداست اثری است که بین مردم می گذرد و عموم مردم در اجرای آن نقش دارند.

تماشاگران تئاتر ایرانی «تیم کراچ» نمایش نوگرای انگلیسی ده سال پیش را با نمایش «دیوار چهارم» امیررضا کوهستانی که در سال 1370 در مؤسسه فرهنگی اکو به روی صحنه رفت و اقتباسی از نمایش «انگلیس» بود، به یاد می آورد.

سال گذشته برای اولین بار چهار قطعه از این نویسنده در قالب کتاب با ترجمه کیوان رسرشته و سپیده فلاح فر توسط انتشارات نوروز هنر منتشر شد.

جابر رمضان در سال 1377 و قبل از شیوع بیماری کرونا، نمایش «آهسته آهسته برف» را برای دومین بار در تئاتر مستقل تهران اجرا کرد که با استقبال مردم مواجه شد و به مدت 70 شب اجرا شد.

نمایشنامه های او علاوه بر ایران در چندین کشور از جمله لهستان، ایتالیا، صربستان و مالزی روی صحنه رفته و جوایز بین المللی متعددی را از آن خود کرده است.

این عکس از سیاوش حسین زاده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.