تقاطع شهید سلیمانی بوشهر مهر 1401 خواهد بود

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر شهردار بوشهر گفت: روند ساخت گذرگاه شهید سلیمانی با انتخاب پیمانکار جدید تسریع می شود و در مهرماه 1401 به بهره برداری می رسد.

حسین حیدری ظهر امروز در نشست رسانه ای اظهار داشت: در حال حاضر اولویت شهرداری بوشهر تکمیل پروژه های نیمه تمام و راکد است و نباید پروژه جدیدی را شروع کنیم.

وی با اشاره به هفته چهاردهم نکوداشت بوشهر در 18 اسفند، تصریح کرد: در این هفته برنامه های متنوعی در حوزه فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی برگزار می شود که 2 چهره ماندگار، یک شهروند افتخاری معرفی و برای اولین بار برگزار می شود. شهید برجسته در هفته بوشهر نمایش خواهیم داد.

شهردار بوشهر در خصوص گذرگاه شهید سلیمانی نیز گفت: این پروژه یکی از پروژه های کوچکی بود که باید از مدت ها قبل تکمیل می شد و اکنون با انتخاب پیمانکار جدید، روند ساخت آن تسریع شده و به بهره برداری می رسد. در اکتبر 1401.”

حیدری افزود: یکی از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم جابجایی تیرهای فشار قوی است که باید از استان فارس بیاید. این کار را به تاخیر انداخت.

وی با اشاره به مشکلات ایجاد شده توسط سگ های ولگرد در شهر بوشهر گفت: با توجه به اینکه جمع آوری سگ های ولگرد مطالبه اصلی شهروندان بوشهری است، تاکنون 700 قلاده سگ جمع آوری شده و به زودی عقیم سازی می شود. “

شهردار بوشهر در خصوص تقاطع سرتل – تنگک گفت: قطعه دوم این تقاطع 50 درصد پیشرفت داشته و عملیات اجرایی قطعه اول از دهه فجر آغاز شده است. در کنار این پروژه، پارک ملت به مساحت 127 هکتار احداث می شود.

حیدری با اشاره به اشغال شدن خیابان امام خمینی (ره) بوشهر گفت: احداث پارکینگ طبقاتی خریداری شده که با وجود اینکه فاصله کمی با خیابان دارد اما پاسخگوی نیاز مردم خواهد بود.

این مقام مسئول در خصوص جاده سلامت تصریح کرد: بخشی از فنس پایگاه هوایی بوشهر برداشته شد و 300 متر پیشروی شد اما پس از مدتی کار قطع شد و سال جدید ساخت راه بهداشتی ادامه دارد.

شهردار بوشهر با اشاره به چرخ فلک بوشهر گفت: قرار بود چرخ فلک بوشهر در بهمن ماه سال جاری به بهره برداری برسد اما این پروژه نیاز به نصب صاعقه گیر دارد که پیش بینی می شود با اتمام کار استانداردسازی تکمیل و استاندارد شود.

حیدری از نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در شهر بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: اکثر اتوبوس های این شهر فرسوده هستند و بر همین اساس قرارداد دریافت 20 دستگاه اتوبوس جدید منعقد شده که 10 دستگاه آن در حال ارسال به بوشهر است.

وی درباره راه اندازی میدان میوه و تره بار با بیان اینکه مطالبات مردم بوشهر است، گفت: چندین مزایده برای جذب سرمایه گذار با شرایط مناسب برگزار شده است که امیدواریم این مهم محقق و میوه با قیمت مناسب در این استان عرضه شود. به زودی.”

شهردار بوشهر یادآور شد: در سال های گذشته 60 درصد اعتبارات مربوط به هزینه های جاری و 40 درصد مربوط به عمران بود که این تخصیص در بودجه سال آینده برای حمایت از اجرای پروژه های بیشتر منعکس شد.

حیدری از همکاری نیروی دریایی سپاه، دانشگاه خلیج فارس، شرکت توزیع برق و سایر نهادها و ارگان ها در حذف 60 متری حریم دریایی تشکر کرد.

وی گفت: سال آینده 1000 میلیارد تومان بودجه شهرداری بوشهر در شورا در حال بررسی است و در صورت موافقت می توان اوراق به آن اضافه کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.