تشدید نظارت های بهداشتی در روزهای پایانی سال در کرمانشاه

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تشدید نظارت بر سلامت در روزهای پایانی سال خبر داد.

دکتر ابراهیم شکیبا اظهار داشت: بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی به صورت مستمر و روزانه بر فعالیت کارگاه ها و مراکز آب نبات و خشکبار، نان برنجی، رستوران ها و سایر مراکز هدف نظارت خواهند داشت.

وی گفت: بازرسی های هدفمند و تاکید بر رعایت بهداشت فردی و بهداشت مواد غذایی در دستور کار این تیم ها قرار دارد و این بازرسان از تمامی مراکزی که با سلامت جامعه مرتبط هستند بازدید و نظارت خواهند کرد.

وی اعلام کرد: تاکنون بیش از 375 مورد بازدید از مراکز هدف انجام و بیش از 35 اخطار بهداشتی صادر و 10 مورد از کارگاه های متخلف به مراجع قضایی معرفی شده است.

شکیبا ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس آمیکرون در استان، این تیم ها در بحث پیشگیری و آموزش به مبارزه با این ویروس پرداخته و بر رعایت شئونات بهداشتی در استان نظارت جدی خواهند داشت.

وی افزود: تمام تلاش ما بر این است که امسال با توجه به شیوع آمیکرون با کمک مردم به صورت ویژه عمل کنیم تا بتوانیم سلامت شهروندان را حفظ کنیم و از تشدید بیماری عروق کرونر در استان جلوگیری کنیم. “

شکیبا بیان کرد: درخواست ما از مردم این است که با رعایت جدی اقدامات بهداشتی به ویژه در مراکز اجتماعات با حفظ سلامت خود و عزیزان سلامتی را در برقراری سلامت مردم عزیز استان همراهی کنند. ”

وی با بیان اینکه سامانه 190 پل جمعیت را با معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی وصل می کند، گفت: در صورت هرگونه شکایت از سوی جمعیت، پیگیری های لازم انجام می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.