ترازوی دیجیتال ؛ معرفی ۱۵ مدل از پرفروشترین و بهترین ترازو دیجیتال درجه (4)

ترازوی دیجیتال ؛ معرفی ۱۵ مدل از پرفروشترین و بهترین ترازو دیجیتال – درجه
ترازو خانگی

طراحی زیبا و منحصر بفرد. طراحی شیشه این ترازو با دانههای برف، ظاهری زیبا به آن داده است. ظاهر زیبا و سهولت در استفاده دو ویژگی دیگری است که نظر خریداران را به خود جلب کرده است. یکی از مهم ترین ویژگی که این ترازو دارد نیاز نداشتن به یک منبع تغذیه برای کار کردن است. قبل از خرید هر نوع ترازو خانگی بهتر است ویژگی های آن ها بررسی کنید و طبق نیاز خود یکی را تهیه کنید. ویژگی های ظاهری ترازو ها نیز از تنوع بالایی برخوردار است. در مدل های جدید تراز دیجیتالی همان طور که ذکر شد توانایی نشان دادن برخی از ویژگی های دیگر را نیز بر روی صفحه نمایشگر دیجیتالی خود دارد. معمولا این ترازو ها با بالا رفتن فرد بر روی ترازو به صورت خودکار روشن خواهند شد و اعداد و ارقام یا همان وزن را به صورت دیجیتالی نشان خواهند داد و به صورت خودکار نیز خاموش می شوند. به ­طوری­ که وزن وارد ­شده به کفه آن سنجیده می ­شود و بر روی صفحه ­نمایش LED نشان­ داده ­می­شوند.

لازم به ذکر است ترازو عقربه ای از حساسیت بالایی برخوردار است و با هرگونه آسیب وارد شده به آن ممکن است امکان سنجش را از دست بدهد. ترازو تشخیصی یکی از انواع ترازو دیجیتال است که به تازگی وارد بازار های امروزی شده است. لازم به ذکر است این نوع از ترازو ها مانند ترازو شیشه ای زیبایی ظاهری چندانی ندارند. چنانچه وزنی بیشتر از این روی ترازو قرار بگیرد پیغام خطا نمایش داده میشود. داشتن یک وزن ایده ال برای فرد نه تنها باعث ایجاد زندگی سالم تر باعث جلوگیری از بیماری ها مزمن بر اثر چاقی نیز می شوید. شرکت سازنده ترازو، کشور صادرکننده و واسطهایی که در این میان وجود دارند نیز از دیگر عوامل تاثیرگزار بر روی قیمت ترازو هستند. شما قبل از خرید ترازو خانگی باید به کشور سازنده آن نیز توجه داشته باشید.در بازار های ایران ترازو ها دارای برند های مختلفی می باشند که با یکدیگر در حال رقابت می باشند. کارکرد دکمه tare یا همان صفر کردن دستی از اهمیت بالایی در اندازه گیری ها برخوردار است، بیشتر برای جاهایی مورد نظر است که می خواهید چیزهای مختلفی را در کنار یکدیگر اندازه گیری نمایید.  This was c reat᠎ed wi th the help of G᠎SA C​ontent  G ener​ator Dem ov ersion!

ترازو شیشه ای نیز مانند ترازو دیجیتال از باتری تغذیه می کند و مانند همان نیز کار می کنند. بدنه این ترازو از شیشه است که میتواند تا ۱۸۰کیلوگرم وزن را تحمل کند و البته با دقت ۵۰ گرم وزنتان را میسنجد و بدینترتیب کمترین گرمهای اضافی یا کمشده هم از شما پنهان نمیماند. در حالی که استفاده از لیوان های اندازه گیری قدیمی به سبک قدیمی در اکثر اندازه گیری های آشپزخانه کار می کند ، اندازه گیری وزن با ترازو دیجیتال آشپزخانه از چند جهت می تواند تغییر دهنده اصلی بازی باشد. امروزه اکثر مدلهای دیجیتالی ساده و هوشمند از این تکنولوژی برخوردار هستند تا مصرف باتری به حداقل برسد. در مدلهای دیجیتالی همه چیز به صفحه نمایش کوچکی وابسته است که دادهها را از روی آن بازخوانی میکنید. از ترازو آنالوگ به دیجیتال: به دنیای دیجیتالی خوش آمدید! کار کردن با این نوع از ترازو های خانگی بسیار آسان است و جز محبوب ترین لوازمی می باشند که در خانه استفاده می شود. این ترازو از خریداران خود از ۵ستاره، ۴,۳ ستاره دریافت کرده است و در بازار با قیمت حدود ۵۶۰هزار تومان (آذر ۱۴۰۰) فروخته میشود. قابلیت سیستم خاموشی خودکار به گونه ای است که هنگامی که شما پای خود را از روی ترازو برمی دارید ترازو پس از چند دقیقه باید به صورت خودکار خاموش شود.

در هنگام خرید بهتر است به جنسی که در طراحی و تولید شده در آن باید توجه کنید. بیش از ۵۳۰ نفر از خریداران، خرید این ترازو را پیشنهاد دادهاند. بیش از ۶۰۰ نفر از خریداران، این محصول را پیشنهاد دادهاند. همچنین از قابلیت های دیگر ترازوی دیجیتال خانگی دارا بودن دکمه صفر کردن (Tare) و همچنین حالت استند بای (خاموش شدن خودکار به منظور افزایش طول عمر باطرى) می باشد. لازم به ذکر است این دقیقه باید در کمترین حالت ممکن باشد تا در مصرف باتری نیز صرفه جویی شود. اگر تمایل دارید آشپزی دقیق و علمی انجام داده و در نهایت یک غذای خوشمزه با معیار های جهانی داشته باشد حتما باید مواد اولیه خود را وزن کشی نمایید. این کار به کمک دکمهای که پشت ترازو قرار دارد انجام میشود. زمان انجام وزن کشی اهمیت بسزایی در سنجش دقیق توده بدن دارد ، بهترین زمان برای انجام این عمل در اولصبح بعد از بیدار شدن از خواب است. Con tent was gen erated by GSA C on tent᠎ G​enerat or DEMO.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.