ترازوی دیجیتال ؛ معرفی ۱۵ مدل از پرفروشترین و بهترین ترازو دیجیتال درجه

ترازوی دیجیتال ؛ معرفی ۱۵ مدل از پرفروشترین و بهترین ترازو دیجیتال – درجه
ترازو خانگی

باید توجه داشت ترازو وسیله ای است که جرم اجسام را اندازهگیری میکند نه وزن آن ها . قیمت ترازو خانگی با توجه به مدل ترازو خانگی متغیر می باشد و برای خرید ترازو خانگی و یافتن قیمت ترازو خانگی مناسب می توانید به مراکز معتبر فروش ترازو خانگی مراجعه نمایید. ترازوی نقره : نفره فروشان وبدلیجات فروش ها اکثر از ترازوهای دقت 0.1 گرم استفاده می کنند. ترازو زرگری یا ترازو طلا فروشی که به ترازوی سه صفر هم در بین طلا فروشان معروف هستند، از لودسلهای بسیار حساسی بهره بردهاند که به محض قرار دادن جسم به روی آن عملیات توزین را آغاز میکنند. در طول روز و یا هفته بهتر هست خود را وزن کنیم و از آن اگاهی داشته باشیم. با استفاده از ترازو نه تنها میتوان وزن را اندازهگیری کرد بلکه در مدلهای پیشرفتهی آن میتوان میزان آب بدن، چربی و تراکم استخوان را نیز بدست آورد. برخی از ترازوها ( حتی دستگاههایی که هوشمند نیستند) قابلیت ثبت توده بدنی و میزان آن را دارند. شاخص توده بدنی به ما اطلاعات کلی و مفید در مورد سلامتی جسمیمان میدهد اما بهتر است همیشه روی آن تکیه نکنیم چرا که معایب خاص خود را دارد. Art icle was creat ed wi᠎th t​he  help  of G SA Content Gen er at or D em ov er sion !

شاخص تودهی بدنی تناسب وزن شخص با قد او را نشان میدهد و معیاری علمی برای چاقی و لاغری است. ترازوهای عقربه ای یا ترازو مکانیکی، دستگاهی هستند که برای سنجش وزن از سنسورها و برای نشان دادن آن از صفحه نمایش دیجیتال استفاده نمیکنند ، این دستگاه معمولا در محیط های با رطوبت بالا بهتر از ترازو دیجیتال مانند محیط استخرها و داخل حمام ها کاربرد دارند و البته ترازو دیجیتال هم دقت بالاتری دارند و هم زیبایی آنها بیشتر است، بنابراین انتخاب نوع ترازو بستگی به نظر و سلیقه شما دارد . کاملا طبیعی است که قیمت ترازوی خانگی ساخت ایران ارزانتر از قیمت ترازو خانگی ساخت برخی کشورهای اروپایی یا آمریکا باشد. از دیگر ویژگی های ترازوی خانگی دیجیتال ، می توان به قابلیت اندازه گیری وزن در دو واحد کیلوگرم و پوند اشاره نمود . کامپیوتر موجود در اغلب ترازو وزن کشی دیجیتال قابلیت ذخیره سازی وزنی که اندازه گیری میشود را دارند.

 Content was gener at​ed with G SA​ Content G ener at or ​DE MO!

جنس ترازو ها برای بسیاری از مشتریان موضوع مهمی است ، ترازو ها را از نظر متریال میتواند به چهار دسته تقسیم کرد ترازو های ساخته شده از PVC یا پلاستیک های فشرده شد ( ترازو دیجیتال پلاستیکی) ترازو های ساخته شده از شیشه های ایمن ( ترازو دیجیتال شیشه ای ) ترازو های ساخته شده از پلاستیک و شیشه ترازو های ساخته شده از پلاستیک و فلز استیل ترازوهای پلاستیکی معمولا در مقابل شکستگی و ضربه مقاومت بالاتری دارند و لی تنوع طرح کمتری دارند ولی، ترازو های شیشه ای با مقاومت پایین تری دارند ولی طرح و رنگ های متنوعی دارند . ترازو خانگی در واقع همان ترازو زیر پایی می باشد که در منازل یا مطب پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد تنوع ترازو خانگی بسیار زیاد است و تغذیه ی ترازو در تمام مدل ها تنها باتری بوده و جنس ترازو از پلاستیک فشرده و شیشه ی نشکن تشکیل می گردد . ترازوی شیائومی به حسگرهای دقیق از جنس استیل منگنز مجهز است و دادهها را با استفاده از این حسگرها به دستگاه منتقل میکند. یک ترازوی دیجیتالی دقیق مورد نیاز هر خانه ای است. استفاده از ترازوی دیجیتالی personal scale بسیار ساده است، تنها با زدن ضربه کوچک پا بر روی صفحه، ترازو روشن شده و علامت ۰٫۰ را نشان میدهد که در این موقع ترازو آماده اندازه گیری می باشد.

ترازوی دیجیتالی personal scale برای مصارف خانگی طراحی شده و برای کاربردهای پزشکی و تجاری مناسب نمی باشد. ترازوی دیجیتالی personal scale با صفحه مستطیلی نسبتا بزرگ دیجیتالی که دارد امکان مشاهده وزن را به راحتی برای شما امکان پذیر می کند. به علاوه ترازوی personal scale به سیستم توزین وزن اضافی مجهز بوده و تا وزن حداکثر ۱۶۰ کیلوگرم را بدون خطا و بطور دقیق اندازه گیری می کند. قبل از اندازهگیری این شاخص باید قد را به ترازو داد تا پس از اندازهگیری وزن بتواند BMI را محاسبه کند. کاسه ­های معمولی چنین مقیاس­ هایی معمولاً شفاف و سبک هستند و میتوان آنها را در ماشین ظرفشویی شستشو داد. یکی از وسیله هایی که از دیرین با اهداف های مختلفی استفاده شده است ترازو می باشد. این ترازو خانگی دیجیتال به دلیل کیفیت و دوام بالا، عمر طولانی و زیبایی ساخت یکی از محصولات پر فروش محسوب می شود. کليه محصولات پزشکی ،بهداشتی، ارتوپدی و توانبخشی که در سایت دکتر مهندس به فروش میرسد با بهـره گيری از دانـش روز دنیا در اختیار شما مصرف کننده عزیز قرار داده شده است.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ترازوی دیجیتال خانگی بیورر.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.