تا پایان بازی های آسیایی مربی خارجی سه گانه داریم

[ad_1]

رئیس فدراسیون سه گانه گفت: مربی خارجی تا پایان بازی های آسیایی هدایت تیم ملی سه گانه را بر عهده خواهد داشت.

مهدی گودرزی در گفت وگو با ایسنا، درباره اسکات موری سرمربی تیم ملی دوتن اظهار کرد: مسابقات قهرمانی آسیا در بحرین از برنامه آسیایی در تقویم حذف شده است. ما برنامه ای برای آن نداشتیم و به سانتوس هم دسترسی نداشتیم، به همین دلیل از یک مربی انگلیسی خواستیم تمرینات تیم را طراحی کند و او هم به صورت رایگان پذیرفت. اسکات یکی از مدرسان اصلی دوره های آموزشی است. از او خواستم برنامه را به منتخب بسپارد و او هم پذیرفت. او برنامه تمرینی تیم ملی برای مسابقات بحرین را طراحی کرد. این مسابقات از 21 اسفندماه آغاز می شود و انتظار داریم تیم ملی با آمادگی قابل قبولی در این رقابت ها شرکت کند.

رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه درباره سرخیو سانتوس مربی خارجی تیم ملی سه گانه افزود: از اواخر سال 97 رئیس فدراسیون شدم و قرارداد سرخیو سانتوس به مدت 2 سال از مرداد 97 تا آسیایی بود. بازی‌های جاکارتا.» در آن زمان برای حداقل 10 ورزشکار ماهانه 1400 دلار حقوق دریافت می‌کرد. در حالی که در اردوهای اول تعداد ورزشکاران به بیش از 24 نفر رسید. او قرار بود هر سه ماه یکبار با هزینه ای حدود 4000 دلار به ایران بیاید. در 6 ماهي كه من زمام امور را برعهده گرفتم، سه اردو آمد و در اوايل سال 98 حدود 8000 دلار به او بدهكار بوديم. اين قرارداد بين المللي تا مرداد 1378 بر دوش ما بود و در مورد شرايط خاص تحريم ها و مشكلات مالي فدراسيون با ايشان مشورت كرديم. پذیرفتیم و هزینه های قرارداد را کاهش دادیم.

وی افزود: سانتوس با نزدیک شدن به پایان قرارداد دو ساله خود، می خواستیم دوباره قراردادی بلندمدت و دو ساله امضا کنیم که بیش از 3 جلسه در هیئت مدیره سپری کردیم تا ببینیم چقدر می توان برای مبادله متصور شد. در زمان انعقاد قرارداد دلار 6000 تومان بود اما تا مرداد 99 دلار به بالای 24000 تومان رسیده بود و در عرض دو سال فقط یک قرارداد بین المللی 4 برابر برای فدراسیون هزینه می کرد در حالی که بودجه فدراسیون ها اندکی افزایش یافته است. ریسک کن و قرارداد دو ساله ببندیم و در خاتمه تصمیم گرفتیم از او بخواهیم برای هر مسابقه یک برنامه 6 ماهه در اختیار ما بگذارد و با همین برنامه انتخابی به المپیک ژاپن رفتیم و باز هم بعد از المپیک مسابقات مقدماتی قرارداد را 6 ماه دیگر تمدید کردیم و خوبی آن این بود که دو سال پیش با همین حقوق قرارداد بستیم و هزینه ها را هم کاهش دادیم و تعداد ورزشکاران را از 10 به 5 و عملاً 750 نفر افزایش دادیم. یورو، با ما موافق همکاری هستیم

گودرزی افزود: از شهریورماه که ورزشکار ما در آسیا ششم شد، فکر می کردیم امکان درخشش او در بازی های آسیایی وجود دارد و با سانتوس می خواستیم تمرینات خود را آغاز کنیم، اما وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک قصد دارند در این مسابقات شرکت کنند. در بازی های آسیایی آن زمان.” به ما اطلاع ندادند بنابراین به تکنسین خارجی گفتیم که نمی توانیم وارد برنامه کاری شویم. بعد از اینکه در لیست اولیه برای اجرا در دسامبر قرار گرفتیم و برنامه در ژانویه نهایی شد، برنامه را با سانتوس تعطیل کردیم. اکنون همه می دانند که فدراسیون ها دچار مشکل مالی هستند و به همین دلیل از سانتوس خواستیم با توجه به توان مالی فدراسیون از اول فروردین تا پایان بازی های آسیایی به مدت شش ماه هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد. حالا اگر کمیته و وزارتخانه به ما کمک کنند می توانیم چند هفته ای در ایران حضور داشته باشیم تا فضای حرفه ای تری داشته باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.