بستری شدن 15 بیمار جدید عروق کرونر در اردبیل

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در 24 ساعت گذشته 15 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که یک بیمار جان خود را از دست داد.

علی محمدیان 26 اسفندماه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 15 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که یک بیمار فوت کرد.

وی افزود: تعداد کل واکسن های تزریق شده در استان اردبیل در نوبت اول، دوم و سوم 2 میلیون و 166 هزار و 447 واکسن بود که از این تعداد 957 هزار و 951 واکسن مربوط به نوبت اول، 834 هزار و 481 واکسن مربوط به نوبت دوم و 374013 واکسن برای بار سوم مرتبط است.

محمدیان با بیان اینکه 15 بیمار عروق کرونر نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان های استان اردبیل ترخیص شدند، افزود: در حال حاضر تعداد کل بیماران بستری در استان اردبیل 106 نفر است که از این تعداد 36 نفر در بخش مراقبت های ویژه آی سی یو هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرهای پارس آباد، اردبیل، مشگین شهر، نیر، سرعین و خلخال به رنگ نارنجی و شهرهای بیله سوار، گرمی، اصلاندوز، نمین و کوثر به رنگ زرد هستند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.