برگزیدگان سومین جشنواره تئاتر ماه وتر معرفی شدند

[ad_1]

ایسنا/ کردستان سومین جشنواره استانی تئاتر-ماه-اوتار در پردیس سینمایی آزادی بیجار با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

سومین جشنواره استانی تئاتر ماهوتار روز شنبه با شرایط و محدودیت های تاج گذاری به کار خود پایان داد.

به گفته دبیر جشنواره، با وجود شرایط کرونری، در مجموع 18 اثر برای تحلیل به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد 7 اثر به مرحله نهایی راه یافتند. این آثار به صورت زنده توسط هیئت داوران متشکل از هنرمندان کشوری فرهاد قائمیان، حمیدرضا نعیمی و نادر برهانی مرند داوری شدند.

گفتنی است پس از قرائت این ابلاغیه، نفرات برتر از سوی هیات داوران معرفی و با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل شد.

بنابراین در بخش لباس، «منا زارعی» برای نمایش «یک شب مهتابی» برنده تندیس جشنواره شد. سومین جایزه بازیگری مرد برای «احمد سنگین آبادی» برای نمایش «یک شب مهتابی»، جایزه دومین جشنواره بازیگری مرد و تندیس برای «سعدی حسینی» برای نمایش «کسوف» و جایزه جشنواره بازیگری اول مرد، لوح و تندیس برای زاهد زندی. برای نمایش “تمام نشد، اما تمام شد” وارد شد.

در بخش بهترین بازیگر زن، از عنوان اول تا سوم، «مریم مقصودی» برای نمایش «تمام نشد، اما تمام شد»، «کیمیا مولودی» برای نمایش «دوزم» و «منیرالسادات قاضی زاده» فراموش نمی شوند. برای نمایشنامه «ماهی ها» تعیین شد.

در بخش دراماتورژی جایزه سوم به نمایش «یک شب مهتابی» اثر عادل گنجی، جایزه دوم و لوح تقدیر به «باقر سروش» برای نمایش «مادر در برف تلویزیون یخ زد» و جایزه اول و تندیس «اکبر صادقی» برای نمایش «نمی‌شود اما همین» را پیشنهاد داد.

نمایش «نمی شود اما تمام است» نیز به عنوان اثر برگزیده سومین جشنواره تئاتر استانی این ماه مورد تجلیل قرار گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.