برگزاری مسابقه ارتقای کیفیت زندگی بیماران مبتلا به اختلالات حرکتی

[ad_1]

آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز مسابقه ملی تجزیه و تحلیل داده ها را با تمرکز بر سیستم های رابط مغز و رایانه با هدف بهبود کیفیت زندگی بیماران مبتلا به اختلالات حرکتی برگزار می کند.

به گزارش ایسنا، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز یک مسابقه ملی تجزیه و تحلیل داده fNIRS را با تمرکز بر کمک به بیماران مبتلا به اختلالات حرکتی در مارس 1400 برگزار می کند.

درخواست شرکت در این مسابقه از 16 فوریه 2014 آغاز شد و تا 12 مارس 2014 با هدف آشنایی محققان با فناوری طیف‌سنجی فروسرخ نزدیک در سیستم رابط مغز و رایانه، مشارکت، همکاری و ادغام بین رشته‌ای و تلفیق تجربیات ارزشمند ادامه خواهد داشت. برای کارشناسان .استفاده از سیستم رابط مغز و کامپیوتر و افزایش سرعت.

ارتقای کیفیت زندگی بیماران مبتلا به اختلالات حرکتی از دیگر اهداف این رویداد است.

مسابقه در دو مرحله حضوری و غیر حضوری برگزار می شود و در گام اول داده ها در اختیار شرکت کنندگانی قرار می گیرد که باید بر اساس رویه اقدامات و نتایج را ارائه کنند و در نهایت تیم های منتخب به مرحله حضوری بروید.

طبق برنامه زمان بندی ثبت نام در این مسابقه از 25 بهمن ماه سال جاری آغاز شده و انتشار روش و تحویل داده ها توسط شرکت کنندگان تا 21 اسفندماه و آخرین مهلت تحویل نتایج مرحله اول تا 30 فروردین خواهد بود. . .

نتایج مرحله اول در تاریخ 15 اردیبهشت 1401 اعلام می شود و مسابقه حضوری این مسابقه که مرحله دوم است در تاریخ 29 اردیبهشت 1401 تعیین شده است.

نتایج نهایی این دوره از مسابقات 20 اردیبهشت ماه اعلام می شود و تقدیم جوایز و تقدیر به برندگان این رویداد همزمان با ششمین دوره سمپوزیوم جدید نقشه برداری مغز خواهد بود.

به رتبه اول این مسابقات 75 میلیون ریال و 1000 امتیاز باشگاه پژوهشگر، رتبه دوم 45 میلیون تومان و 600 امتیاز باشگاه پژوهشگران و رتبه سوم 30 میلیون تومان و 400 محقق تعلق می گیرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.