انگلستان؛ سه شیر با تمام قوا در بیابان

[ad_1]

این تیم جوان می شود و با انگیزه انگلیس برای کسب افتخاری بزرگ راهی قطر می شود.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال انگلیس و یک تورنمنت دیگر. پس از حذف رسوایی جام جهانی برزیل و انگلیس در مرحله اول، در یورو 2016، شاگردان روی هاجسون در مرحله دوم به مصاف ایسلند رفتند و با نتیجه 2-1 مغلوب این تیم شدند. ناکامی پس از ناکامی تیم انگلیس باعث شده تا شاهد جوانی در تیم فوتبال انگلیس باشیم. انگلیس با گرت ساوت گیت جوان در جام جهانی روسیه توانست در جمع چهار تیم پایانی باقی بماند و در جایگاه چهارم قرار گیرد. این تیم سپس در یورو 2020 به فینال رقابت ها رسید و پس از شکست مقابل ایتالیا در ضربات پنالتی، مقام دوم را به دست آورد تا با گرت ساوتگیت به پیشرفت انگلیس ادامه دهد. حالا همه منتظرند ببینند این بازیکنان در جام جهانی قطر چه وضعیتی دارند و آیا انگلیس می تواند برای اولین بار از سال 1966 برنده شود یا خیر.

هنوز هم انتقاداتی وجود دارد که انگلیس یک تیم تورنمنت نیست. باید ببینیم تیم جوان شده ساوت گیت می تواند در جام جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد یا خیر. این تیم در حاشیه یک جام جهانی خواهد بود و انتظارات از این تیم بالاست.

ستاره

هری کین

انگلستان؛  سه شیر با تمام قوا در بیابان

بدون شک باید مهاجم تاتنهام را ستاره تیم انگلیس دانست که رکورد گلزنی بسیار خوبی در سال 2021 داشت و امسال نیز این روند را حفظ کرده است. سرمربی این تیم پس از خداحافظی وین رونی از تیم ملی انگلیس، در تصمیمی عجیب، هری کین جوان را به عنوان کاپیتان انتخاب کرد تا کار خود را دشوارتر از گذشته کند. او در جام جهانی روسیه توانست جواب این اعتماد را بدهد و قهرمان جام شود. کین برای قهرمانی در یورو 2020 تلاش زیادی کرد، اما در نهایت به مقام دوم رسید و اکنون در جام جهانی قطر قرار دارد.

تکنسین

گرت ساوتگیت

انگلستان؛  سه شیر با تمام قوا در بیابان

این مربی جوان پس از رسوایی سام آلاردایس ابتدا سرمربی موقت و سپس سرمربی دائم انگلیس شد و توانست با این تیم به جام جهانی صعود کند و مقام چهارم را از آن خود کند. او در یورو 2020 نیز نایب قهرمان شد. بی تجربگی دیگر نمی تواند پاشنه آشیل او و انگلیس باشد. او می تواند پس از جام جهانی کناره گیری کند، بنابراین آخرین حضور او روی نیمکت دروازه جنوبی برای تعیین سرنوشت سرمربی جوان بسیار مهم است.

* تیم ملی انگلیس در یک نگاه

افتخارات: قهرمانی جام جهانی 1966

بهترین گلزن: وین رونی (53 گل)

بیشترین بازی شده: پیتر شلتون (125 بازی)

نحوه صعود: تیم اول گروه

عملکرد دوره گذشته: دسته چهارم

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.