امکان کاهش اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی

[ad_1]

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: در شورای مرکزی این حزب 55 نفر عضو هستند و برخی از درون حزبی معتقدند این تعداد باید کاهش یابد و کمیته‌های حزب فعال‌تر شوند.

محمدصادق جوادی حصار در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تلاش حزب اعتماد ملی برای بازنگری در اساسنامه، اظهار کرد: این کار از مدتی پیش آغاز شد اما پیش نویس آن هنوز تهیه نشده است. البته پس از آماده شدن پروژه باید به تصویب شورای مرکزی برسد تا تغییراتی در آیین نامه ایجاد شود.

وی ادامه داد: حزب نیاز به به روز رسانی داشت، بنابراین تصمیم گرفتیم قانون اساسی را اصلاح کنیم. ما به دنبال بازسازی سازمانی هستیم. از طرفی نیازهایی وجود دارد که در آیین نامه دیده نمی شود و مواردی در آیین نامه وجود دارد که به روز نشده است. هدف ما از اصلاح قانون اساسی این است که حزب در مقابل جامعه هدف خود پاسخگو باشد.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: تعداد اعضای شورای مرکزی 55 نفر است که به گفته برخی از درون حزبی باید این تعداد را کاهش دهیم و در مقابل کمیته های حزبی را فعال کنیم و حتی کمیته ها به نمایندگی از حزب تصمیم بگیرند. شورای مرکزی.

وی درباره جلسات شورای مرکزی این حزب گفت: با توجه به تعداد اعضای شورای مرکزی سعی کردیم ماهی یک بار جلسات داشته باشیم اما با توجه به شرایط کرونری در کشور اکنون جلسات به صورت فصلی برگزار می شود.

سخنگوی حزب اعتماد ملی همچنین گفت: حزب اعتماد ملی نیز در مورد مسائل داخلی و خارجی موضع گرفته است، ملتی که به کار گرفته شود مظلوم است، ما جنگ را محکوم می کنیم و معتقدیم که اختلافات باید با گفت وگو حل شود. ما معتقدیم که جنگ اوکراین نمونه ای از ایجاد حاشیه امن برای قدرت های بزرگ و قربانی کردن کشورهای ضعیف است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.