امضای تفاهم نامه چهارجانبه طرح «نظام یکپارچه گردشگری» با حضور وزیر تعاون، کار و تامین اجتماعی

[ad_1]

تفاهم نامه چهارجانبه طرح «نظام یکپارچه گردشگری» با حضور وزیر تعاون و جمعی از مسئولان در «نمایشگاه دستاوردهای 6 ماهه وزارت مردم» امضا شد.

به گزارش ایسنا، این مراسم با حضور حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حامد فروزان مدیرکل امور بین الملل وزارت کار، علی اصغر شلفیان حسین آبادی معاون گردشگری وزارت میراث، معاونت گردشگری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. فرهنگ و صنایع دستی اسماعیل اللهگانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران، یاسر رضاخواه، مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی رایتل و جمعی از اعضای هیئت مدیره شرکت و مسئولان وزارتخانه.

تفاهم نامه همکاری چهارجانبه بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، شرکت خدمات ارتباطی رایتل و بانک رفاه کارگر برای اجرای «گردشگری یکپارچه سامانه» منعقد شد.

هدف از این تفاهم نامه تسهیل در ارائه خدمات ارتباطی، مالی و اطلاعاتی در حوزه فناوری اطلاعات به گردشگران داخلی و خارجی بوده و نقطه عطفی در ارائه خدمات مطلوب به گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود.

ارائه سیم کارت گردشگری و توسعه سامانه جامع گردشگری از اهداف اصلی این طرح است که توسط شرکت خدمات ارتباطی رایتل انجام می شود.

رایتل در فاز اول این یادداشت نوروزی 1401 سیم کارت گردشگری را برای گردشگران داخلی و خارجی معرفی می کند.

در حاشیه این مراسم نشست صمیمانه مدیرکل وزارت تعاون، کار و رفاه با اعضای هیات مدیره خدمات ارتباطی رایتل برگزار و راه های توسعه همکاری های مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای گزارش آگهی

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.