الفت: کار قضات در قوه قضائیه زیاد است اما تعدادشان کم است

[ad_1]

معاون قوه قضائیه گفت: کار ما در قوه قضاییه بسیار عالی بوده اما تعداد ما بسیار کم است، بنابراین رئیس قوه قضائیه از ابتدای مسئولیت خود تاکید کرده است که باید از تمام ظرفیت های قانونی برای جذب مسئولان و قضات استفاده کنیم. برای منابع.امور انسانی و فرهنگی قوه قضائیه.

به گزارش ایسنا، محمدباقر الفت در مراسم تجلیل از قضات جوان قوه قضائیه که ظهر امروز (پنجشنبه) با حضور معاون اول قوه قضائیه و تنی چند از مسئولان و قضات جوان در برج میلاد تهران برگزار شد، اظهار کرد: خانواده های آنها: ترویج عدالت و ظلم، سنت شایسته قضات است که ما به آن افتخار می کنیم.

وی افزود: از قضا کار باعث کاهش روح و جسم می شود، زیرا حجم کار بالاتر از استانداردهای داخلی و خارجی است. قضات هر روز در کانون مشکلات مددجویان قرار می گیرند و خسته می شوند، لذا قوه قضائیه موظف است برای افزایش انگیزه کاری آنان اقدامات مقتضی انجام دهد.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه تاکید کرد: شما بزرگترها داوطلبانه یا غیرارادی رنج جامعه را به کانون خانواده خود منتقل می کنید و باید قدردان و سپاسگزار باشیم که همسرانی به شما عطا کرده که محدودیت های کاری ما را قبول دارند. .

گفت از اینکه در جمع صالحان و ملائکه هستم خوشحالم و معتقدم فرشتگان بهشت ​​در کنار ما حضور دارند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه تصریح کرد: با تاکید قوه قضائیه طی 10 روز گذشته 11 هزار و 100 ریال احکام بر اساس بند الف تبصره 12 از سوی قضات صادر شده است که امید است انشاءالله حقوق همکاران ما از محل صدور احکام جدید تضمین می شود. البته شاید این اعداد کافی به نظر نرسند اما امیدواریم با صدور شماره 1400 تصمیمات 1401 ما افزایش چشمگیری داشته باشد.

الفت با اشاره به اینکه کار ما در قوه قضائیه بسیار عالی بوده، اما بسیار کم هستیم، گفت: رئیس قوه قضائیه از بدو تصدی این سمت تاکید کرده است که باید از تمام ظرفیت های قانونی برای جذب مسئولان و قضات استفاده کنیم.

وی افزود: هفته گذشته استخدام عمومی دادگستری را برگزار کردیم و سامانه جذب ویژه قوه قضائیه را راه اندازی کردیم که در آن 3 هزار نفر متقاضی شدند و انشاالله در اردیبهشت ماه جذب ویژه روحانیون و طلاب خواهیم داشت.

ادامه داد

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.