افزایش 10 درصدی اعتبارات مصوب دانشگاه ها با دستور رئیس جمهور

[ad_1]

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه دولت سیزدهم متعهد به ارتقای سطح علمی و رفاهی دانشگاهیان است، گفت: دستور رئیس جمهور; اعتبارات دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری باید 10 درصد اعتبارات مصوب افزایش یابد.

به گزارش ایسنا، دکتر علی خطیبی با اعلام این خبر گفت: این در حالی است که در ماه های اخیر در خصوص تخصیص اعتبارات به دانشگاه ها مشکلاتی وجود داشته و همین موضوع با نظارت مستمر وزیر علوم برای تخصیص، امکان از سرگیری آموزش های حضوری را برای دانشگاه ها با مشکل مواجه کرده است. ” رئیس جمهور در زمان اعتبارات و همچنین افزایش اعتبارات دانشگاه دستور تخصیص 110 درصد از اعتبارات دانشگاه را صادر کرد.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تصریح کرد: طبق دستور رئیس جمهور به وزیر علوم، این افزایش 10 درصدی صرفاً باید برای پرداخت معوقات اساتید و کارکنان (دستیاران علمی) استفاده شود. از جمله هزینه های تحصیل، هزینه های تحقیق، مشوق های انتشار مقاله، کمک هزینه های تحقیقاتی و سایر معوقات.

وی در پایان از اقدام ارزشمند رئیس جمهور قدردانی کرد و گفت: دولت سیزدهم متعهد به ارج نهادن به جایگاه دانشگاهیان و ارتقای سطح رفاه و معیشت اساتید و کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، تحقیقات و فناوری است. .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.