اصولگرایان با تمام وجود در میدان هستند

[ad_1]

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم دوران طلایی دارد، گفت: همه گرایش های جریان اصولگرا فعال شده و همه ظرفیت ها و توانمندی های خود را به میدان آورده اند.

ابراهیم نکو در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه یکنواختی نیروها در مقاطع خاصی مزایایی دارد اما معایب آن بیشتر است، اظهار کرد: عیب یکدستی نیروها این است که بسیاری از کمبودها یا ضعف ها پوشانده و پوشانده می شود. انتقادات به چنین ساختارهایی کمتر به چشم می خورد و بر نقاط قوت تمرکز دارد. اگر نمایندگان به این دلیل انتقاد می کنند که توجه افرادی را که در حوزه به آنها رای داده اند جلب می کند، به این معناست که انتقاد بیشتر شعاری است تا جدی یا دلسوزانه.

وی افزود: در این سال ها دولت و مجلس تا این حد یکدست نبوده اند اما همچنان مشکلات حل نشده است. در این شرایط مجلس یا دولت نباید از خود حمایت کنند، بلکه کارشناسان، متخصصان و مردم باید در مورد عملکرد نیروها اظهار نظر کنند. مردم از عملکرد برخی مدیران گلایه دارند زیرا مشکلات اقتصادی و معیشتی از جمله گرانی و گرانی حل نشده است.

نکو تاکید کرد: بازگشت به گذشته و مقصر دانستن دیگران نوعی مبارزه فرضی با دشمن است و هیچ مشکلی از مردم را حل نمی کند. دولت قول داد در مدت کوتاهی مشکلات را حل کند و حالا نباید ناکامی های گذشته را مقصر بداند، بلکه دولت ها می آیند تا مشکلات را حل کنند و موفق تر از دولت های قبلی خود باشند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حفظ این شرایط باعث کاهش محبوبیت دولت و مجلس می شود، تصریح کرد: اگر دولت و مجلس دستاورد قابل قبولی نداشته باشند بدنه جریان اصولگرا ناامید و مأیوس خواهد شد. زیرا انتظار داشتند دولت و مجلس با روحیه انقلابی و جهادی مدعی خود در مدت کوتاهی مشکلات را کنترل کنند.

نکو در پایان خاطرنشان کرد: همه گرایش های جریان اصولگرا فعال شده و همه ظرفیت ها و توانمندی های خود را به میدان آورده اند اما باید اقدامات آنها بهتر می شد اما مشکلات کشور همچنان حل نشده و ضعف در اقدامات وجود دارد. دولت سیزدهم اکنون دوران طلایی دارد زیرا از یک سو درآمدهای نفتی افزایش یافته و از سوی دیگر سایر قوا و نهادها همسو با دولت هستند، بنابراین دولت باید اوضاع را بهتر مدیریت می کرد و از تورم دوری می کرد. . وقتی گفته می شود تورم تحت کنترل است، مردم باید آثار آن را روی سفره خود ببینند، اما الان اینطور نیست.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.