اشجری: استقلال به تساوی بدی رسید/ صبر هواداران تمام شد!

[ad_1]

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال می گوید این تیم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با تساوی نامطلوب آبی ها به پیروزی رسید.

حسن اشجری، بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره تقابل آبی های پایتخت و نساجی مازندران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، اظهار کرد: فوتبال و سرمربی آن نیز عملکرد خوبی داشتند. . پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک صف آرایی می کند و آلومینیوم شرایط چندان خوبی ندارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر خلیج فارس ماهشهر یکی از پدیده های جام حذفی این فصل است و صعود او به مرحله یک چهارم نهایی نشان از عملکرد خوب این تیم دارد. تیم نساجی دیگر بازنده نیست و این تیم می تواند حریف مشکل ساز استقلال باشد.

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال درباره شرایط آبی پوشان پایتخت گفت: استقلال در بردهای پیاپی شکست خورد اما نباید از نساجی بگذریم و این تیم در بازی های خارج از خانه هم عملکرد خوبی داشت و یک بازی ویژه باز کرد. حساب در جام حذفی». استقلالی ها در خط دفاعی نشان دادند که با وجود رفتن مرادمند و یزدانی آسیب پذیر هستند. خط حمله استقلال اگرچه موقعیتی است اما آبی ها باید نگاه ویژه ای به خط دفاعی داشته باشند. امیدوارم با حضور سلیوا شرایط دفاعی تیم بهتر شود و مثل گذشته شاهد دفاعی قدرتمند در استقلال باشیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آبی های پایتخت می توانند ناکامی خود در 2 فصل اخیر جام حذفی را جبران کنند؟ وی بیان کرد: در 2 جام گذشته وحدت وجود نداشت و حواشی تیمی بسیار زیاد بود، قبل از فینال جام حذفی می دانید مجیدی در چه شرایطی افتاد اما استقلال الان به آرامش خاصی رسیده است و همین همدلی می تواند کمک کند. خیلی آبی ها و حذف حاشیه های گذشته استقلال شرایط خوبی دارد و می تواند در جام حذفی و همچنین لیگ برتر خوب بازی کند به نظر من اگر در مسابقات جام حذفی احتیاط قابل توجهی انجام شود نتیجه بهتری خواهد داشت. می توان به دست آورد.

اشجری در پایان و در پاسخ به این سوال که استقلال در این فصل از رقابت ها ظرفیت قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را دارد؟ وی گفت: استقلال قطعا این پتانسیل را دارد. اگر فینال جام حذفی بعد از پایان بازی های لیگ برتر باشد، استقلال می تواند تمرکز بهتری داشته باشد، اما به نظر من باید تمرکز روی قهرمانی باشد، زیرا صبر هواداران به پایان رسیده و می خواهند با فرهاد قهرمان شوند. مجیدی. امیدوارم روند شکست ناپذیری استقلال حفظ شود و در پایان شاهد قهرمانی استقلال در لیگ برتر باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.