ارتقای توانمندی های همکاری دانشگاه علوم پزشکی قم و جهاد دانشگاهی بررسی شد

[ad_1]

ایسنا/ قم حسینی آمادگی خود را برای هم افزایی و همکاری بیشتر در زمینه های مختلف آموزشی و پژوهشی جهاددانشگاهی با دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد.

علی حسینی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی قم در دیدار دکتر محمد حیدری رئیس جهاد دانشگاهی قم و دکتر مهدی مصری رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از همکاری جهاددانشگاهی قم با سایر دانشگاه های استان قم خبر داد و گفت: جهاد فرهنگی دانشگاه قم در هفت دانشگاه دولتی حضور دارد و همچنین با سایر دانشگاه های استان در سطح استان تعامل و همکاری دارد. اجرای برنامه های مشترک علمی، فرهنگی و اجتماعی مسابقات و مناظره های دانشجویی.

وی با اشاره به فعالیت های معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی قم گفت: اساس فعالیت های معاونت فرهنگی افزایش مشارکت دانشجویی، توانمندسازی دانشجویان در عرصه های مختلف، ارتقای خودباوری و ترویج برنامه های فرهنگی با موضوعات مختلف در بین دانشجویان، تعمیق و گسترش است. مشارکت فرهنگ اسلامی و ایرانی در دانشگاه ها و بحث جهاد تبیین شده است.

حسینی به فعالیت های آموزشی جهاد دانشگاهی قم اشاره کرد و افزود: مرکز زبان، مرکز علوم انسانی، مرکز علوم پزشکی و مرکز فناوری اطلاعات از مراکز آموزشی فعال جهاد دانشگاهی هستند که زمینه ساز آموزش با هدف افزایش مهارت، توانمندسازی و به کارگیری دانشجویان هستند. ” .

وی تاکید کرد: گروه زبان های خارجی به عنوان اولین مرکز استان و جهادگران سراسری برای شرکت در آزمون تافل در حال فعالیت است.

حسینی یادآور شد: گواهینامه های دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی در تمامی رشته ها بین المللی و قابل ترجمه است.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی ادامه داد: جهاد دانشگاهی از ظرفیت بسیار بالای خبرگزاری معتبر دانشجویان ایران (ایسنا) و خبرگزاری بین المللی قرآن کریم (ایکنا) بهره می برد.

وی با اشاره به سازمان دانشجویی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی افزود: در سازمان دانشجویی حدود 3500 دانشجو در استان قم داریم که با ما همکاری و همکاری دارند.

حسینی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی نیز در بحث علوم پزشکی ورود پیدا کرد، تصریح کرد: در سال 1377 از مرکز ملی آموزش های حرفه ای وزارت بهداشت مجوز گرفتیم.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه آموزش های ما شامل دو دسته آموزش تخصصی برای گروه های خاص پزشکان و ماماها و آموزش عمومی شامل تکنسین های دندانپزشکی و تکنسین های داروخانه است، تصریح کرد: برای آموزش های کاربردی تخصصی تاکید شد.

حسینی در پایان آمادگی خود را برای هم افزایی و همکاری بیشتر در زمینه های مختلف آموزشی و پژوهشی جهاددانشگاهی با دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.