ارائه ویژه برنامه های «روز جمهوری اسلامی» در تور میلاد

[ad_1]

مدیر عامل برج میلاد در تشریح ویژه برنامه های روز جمهوری اسلامی گفت: چتربازی پرچم ایران، جشنواره بادبادک ها، اجرای سرود، اجرای رزمی و اجرای راپل ویژه یگان ویژه ناجا از جمله برنامه های این روز است.

به گزارش ایسنا، عباس حیدری با اعلام این خبر گفت: برنامه های ما برای 13 فروردین بسیار گسترده است و مردم می توانند با حضور در برج میلاد این برنامه ها را تماشا کنند. در ضمن جشنواره بادبادک ها را برای کودکان در آسمان برج میلاد تدارک دیده ایم و قرار است در این روز 10 هزار بادبادک به پرواز درآیند.

وی ادامه داد: در صورت مساعد بودن هوا، چتربازان عملیات هوایی سپاه پاسداران را با پرچم جمهوری اسلامی ایران از بالای برج میلاد انجام می دهند.

به گفته مدیر توره میلاد نمایش اقتدار یگان دوچرخه سواری سنگین سپاه پاسداران، رژه موتورسواران، پرواز پاراموتورهای سپاه بر فراز توره میلاد و برگزاری کنسرت از دیگر برنامه های این برج در این روز است.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان و به نقل از روابط عمومی برج میلاد، حیدری با اشاره به اجرای 13 فروردین ماه ورزش های رزمی، نمایشی و زورخانه ای گفت: پرچم از دیگر برنامه های ما در این روز است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.