اختتامیه المپیک آتش نشانی شیراز

[ad_1]

ایسنا/ فارس مراسم اختتامیه دومین المپیاد ورزشی کارکنان سازمان آتش نشانی شیراز برگزار و از ورزشکاران مدال آور این دوره تقدیر و تجلیل شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز در این مراسم ارتقای سطح آمادگی جسمانی و آموزش آتش نشانان به منظور مقابله سریع با حوادث مختلف و نجات جان افراد را در کوتاه ترین زمان به عنوان یکی از ارکان مهم سازمان آتش نشانی عنوان کرد.

به نقل از سازمان آتش نشانی شیراز، محمدهادی قانع گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در سه سال اخیر در حوزه تربیت بدنی با هدف افزایش سطح توان بدنی و در آموزش و پرورش با هدف آشنایی آتش نشانان جدیدترین تکنیک های مورد نیاز در مدیریت عملیات، دوره های آموزشی مختلف و تمرینات ورزشی روزانه در حال انجام است.

قانع به افزایش 300 درصدی فضاهای ورزشی در ایستگاه های آتش نشانی شیراز اشاره کرد و افزود: راه اندازی سالن های ورزشی در سه ایستگاه شماره 5، 3 و دومین سایت آموزشی جنوب کشور و نیز توجه به ورزش. تجهیزات تمامی ایستگاه های عملیاتی روند رو به رشدی دارد.آتش نشانان شیراز موفق به کسب مقام های مختلف ورزشی شده اند.

مسعود زارعی رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز، مهارت‌سازی، افزایش سرعت عمل و افزایش توان عملیاتی مورد نیاز آتش‌نشان را برشمرد و گفت: توانایی یک آتش‌نشان در خدمت به مردم و دفاع از جان اموال وی موجب رضایت خداوند متعال و افزایش اعتماد عمومی شهروندان خواهد شد.

وی با ابراز خرسندی از حضور موفق خیل عظیم آتش نشانان در این رشته ورزشی خواستار تداوم این روند و افزایش آمادگی جسمانی آنان شد.

غلامرضا غلامی معاون خدمات شهری شهرداری شیراز نیز گفت: آنچه از آتش نشانی بزرگ انتظار می رود پویایی، نشاط، شادابی و ظرفیت آتش نشانان است.

وی با اشاره به اضافه شدن سه ایستگاه عملیاتی به سازمان آتش نشانی شیراز در سال جدید تاکید کرد: در کمترین زمان ممکن انجام شود.

در این مراسم از آتش نشانان برتر کسب عناوین قهرمانی ورزشی در دومین روز از المپیادهای ورزشی و مسابقات کشوری و استانی با حضور مسئولین شهرداری تجلیل شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.