اتفاقی که در ورزشگاه امام رضا افتاد را نباید به تصمیمات شخص خاصی مرتبط کرد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: قداست امام هشتم در این شهرستان باید حفظ شود. بنابراین، اگر در موضوعات مختلف بحثی مطرح می شود، به دلیل لزوم حفظ آن حرمت است و نمی توان آن را مربوط به دستور شخص خاصی دانست.

یعقوب علی نظری در جمع خبرنگاران در خصوص فضای پیرامونی ورزشگاه امام رضا(ع) گفت: تصمیماتی که در خصوص دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و لبنان گرفته شد، استانی نبود. حضور تماشاگران با تصمیم ستاد ملی کرونا و تعداد و ترکیب تماشاگران بر عهده وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال بود. تا جایی که به استان مربوط می شود، مسابقات بر اساس تصمیمات اتخاذ شده بود.

وی افزود: در رسانه ها می خواهند اطراف ورزشگاه امام رضا (ع) را به نماینده ولی فقیه در استان نسبت دهند در حالی که ایشان در آن زمان در استان حضور نداشتند.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه برگزاری بازی تیم ملی فوتبال در مشهد مقدس پایان بازی های این تیم قبل از حضور در جام جهانی بود، گفت: این دیدار در مشهد برگزار شد تا تیم های ملی فوتبال. بازیکنان ایران و لبنان از لطف معنوی برخوردار شوند.

نظری با بیان اینکه در مشهد باید همه چیز حول محور فرهنگ رضوی بچرخد، تصریح کرد: باید قداست امام هشتم در این شهر حفظ شود. بنابراین، اگر در موضوعات مختلف بحث می شود، به دلیل لزوم حفظ آن حرمت است و نمی توان آن را مربوط به دستور شخص خاصی دانست. متأسفانه به دلیل عدم تحقق الزاماتی که تصمیم گیری شده بود اتفاقی افتاد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.