ابزاری برای قرار دادن صحیح پای دوچرخه سواران روی پدال ها

[ad_1]

Cleat Key ابزاری نوآورانه برای دوچرخه سواران است تا پاهای خود را در زاویه مناسب روی پدال قرار دهند که عملکرد بهینه دوچرخه سواری را ارائه می دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از نیواطلس، هنگام استفاده از پدال های بدون گیره، نصب صحیح کفش با پدال ها نه تنها برای عملکرد بهینه، بلکه برای جلوگیری از آسیب بسیار مهم است. اکنون یک دستگاه جدید به نام “کلید کلید” طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که پای سوارکار در زاویه مناسب است.

این ابزار توسط یک مهندس مکانیک کانادایی به نام “Antony Pringle” که دوچرخه سوار نیز می باشد ساخته شده است و از آلیاژ آلومینیوم 6061 مورد استفاده در ساخت بدنه هواپیما و اکریلیک شفاف ساخته شده است.

این پدال با کفش های دوچرخه سواری که دارای طرح پیچ سه سوراخه هستند سازگار است. اما خریداران باید توجه داشته باشند که این دستگاه با گیره دوچرخه کوهستان کار نمی کند.

با استفاده از پروتکل ارائه شده توسط شرکت هنگ کنگ “کلیت کلید”، پوشنده با قرار دادن جلو یا پشت هر گیره روی کفش خود شروع می کند و به طور کلی باید به گونه ای تنظیم شود که محور پدال از وسط کفش عبور کند. به آرامی سپس گیره ها طوری قرار می گیرند که خیلی سفت نباشند، به طوری که زاویه چرخش آنها همچنان قابل تنظیم باشد.

ابزاری برای قرار دادن صحیح پای دوچرخه سواران روی پدال ها

در مرحله بعد، کاربر تمرینی را انجام می دهد که در آن به آرامی به هوا می پرند و به طور متناوب در دو طرف یک خط مستقیم روی زمین فرود می آیند. اندازه گیری زاویه هر پا نسبت به خط، تقسیم آن عدد بر سه، زاویه مناسبی را که هر گیره باید در آن قرار گیرد به دست می دهد.

سپس دوچرخه سوار روی دوچرخه می نشیند و پاهای خود را روی پدال ها می گذارد تا ببیند که گیره به سادگی سفت شده و دوچرخه سواری می تواند شروع شود.

قیمت این دستگاه حدود 69 دلار است، اگرچه هنوز سرمایه برای تولید انبوه را جذب می کند و هنوز تولید نشده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.