آیا سرم خراسان رضوی کمبود دارد؟

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی رئیس سازمان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه ذخایر سرم خراسان رضوی در وضعیت خوبی قرار دارد، گفت: از آغاز پیک ششم کرونا تاکنون کمبود سرم و تامین داروی بیمارستان ها نداشته ایم. و داروخانه ها.”

دکتر ناصر وحدتی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: ذخایر آب پنیر خراسان رضوی در وضعیت خوبی قرار دارد و اگرچه در سراسر کشور به دلیل مشکلات تولید آب پنیر کمبودی در این زمینه وجود دارد، اما خوشبختانه در مشهد چنین مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: داروخانه های مشهد سرم مورد نیاز را از شرکت های پخش تجهیزات پزشکی تامین می کنند. در حال حاضر، این شرکت ها کمبود دارو دارند و نمی توانند مقادیر زیادی سرم را به داروخانه ها عرضه کنند. بنابراین داروخانه ها با محدودیت هایی روبرو هستند، اما این محدودیت ها جدی نیستند و شامل موارد ضروری نمی شوند.

رئیس سازمان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه تاکنون هیچ یک از بیمارستان ها با کمبود سرم مواجه نشده اند، گفت: بیمارستان ها در آینده مشکلی در این زمینه نخواهند داشت زیرا ذخایر سرم پاسخگوی نیازها خواهد بود. دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای سه ماه آینده. .

وحدتی تاکید کرد: در ادامه از آغاز ششمین پیک تاج هیچ کمبودی در سرم و تامین داروی بیمارستان ها و داروخانه ها نداشته ایم.

وی افزود: اما گاهی ممکن است برخی از بیمارستان ها و داروخانه ها هر از چند گاهی با کمبود دارو و سرم مواجه شوند که این نیاز به سرعت برطرف می شود. این مربوط به دیروز یا امروز نیست، سال هاست که وجود دارد.
انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.