آیا ذخیره سازهای EMC و DellEMC مشابه هستند ؟

آیا ذخیره سازهای EMC و DellEMC شبیه میباشند ؟
خرید ذخیره ساز dell emc, ذخیره ساز dell emc, ذخیره ساز dell, ذخیره ساز

به جهت برآورد میزان اقتصاد زیرزمینی و آنالیز عامل ها مؤثر بر­ آن، از مشاهدات طی عصر هنگامی 1387-1352و با به کارگیری از محاسبه علتی اکتشافی جهت برآورد میزان اقتصاد زیرزمینی و ترفند های اقتصاد سنجی(VAR)جهت اثر هر یک از متغیرها گزینه آنالیز قرار می گیرد. ​This has been c reated ᠎with GSA​ Con te nt G en᠎erator​ Demoversi on᠎!

خرید ذخیره ساز Dell Emc

هر کدام از همین نظریه پردازان فقط از یک زاویه و به چکیده از شخصیت انسان اعتنا نموده­اند؛ به این مراد شخصیت شمس و همین ­که چرا به دنبال مولانا بوده است، بر شالوده نظریه شخصیت هورنای محاسبه شده هست و ماجرا زندگی مولانا (به طور ویژه در ادامه سن چهل سالگی) و همین ­که آیا در ادامه شخصیت شمس اثر گذارده هست و یا این که پایین اثر گذاری آن قرار گرفته است، بر شالوده نظریه یونگ و برن محاسبه شده ­است.

ذخیره ساز Dell

افزون بر آن وجود همین ویژگی، قابلیت قراردادن مجازی 12 تا 128 درایو را درون Raid آماده میسازد.

همین پست تازه از وب سایت وی سنتر قصد داریم به روند پیکربندی Dell EMC Unity VSA در ادامه VMware vSphere و طرز استقرار آسان و سرعت بالا آن بپردازیم.  A​rtic le was g᠎enerat ed ᠎with the  help of GSA C᠎ontent G enerator Dem​ov er᠎si᠎on !

ذخیره ساز Dell Emc

ورژن جدیدی از قابل انعطاف افزار Dell EMC Unity VSA منتشر شده هست که ورژن خرید ذخیره ساز dell emc 4.4.0 می باشد.

قابل انعطاف افزار Dell EMC Unity VSA یک قابل انعطاف افزار استوریج از گونه SDS می باشد که به وسیله یکی از سیستم واحد با اسم Unity ، به اعضا امکانات و انعطاف پذیری بیشتری ارائه می دهد.

هدف از فراهم سازی همین پست به دست آوردن داده ها اضطراری در ادامه خصوص همین استراتژی و همینطور استراتژی مانند Veeam Backup & Replication می باشد. البته پروتکلهای اتصال در ادامه NAS کلمه هست از NFS و CIFSو دسترسی به داده ها بر شالوده پوشه میباشد. Th is ​data has be en done by GSA Con᠎tent Gene​rator DEMO.

پروتکلهای اتصال SAN کلمه هست از ISCSI و FIBER CHANNELو دسترسی به داده ها بر شالوده پوشه نبوده بلکه به شکل FILE SYSTEM است.

از گزاره نکته ها قابل اعتنا در ادامه همین متاع ارتقاء محسوس “تعداد دیسک” و به کارگیری Core های عمده در ادامه CPU میباشد، همینطور System Memory به روش قابل ملاحظه ای ارتقاء یافته که همین ارتقاء حدودا دو برابر جایگاه قبلی است.

معمولاً به برهان سنگین بودن حجم اطلاعات، همین محصولات به شتاب داغ می‌شوند و همین داغ شدن ممکن هست به هاردهایتان زخم جبران ناپذیری وارد کند.

حجم درخواست، تعداد درخواست، نرخ دیتا، نرخ قرائت و نوشتن، دوران پاسخگویی از گزاره عامل ها اثر گذار در ادامه عملکرد ذخیره ساز SAN میباشد. به طور معین همین پیکربندی از یک پلتفرم VMware vSphere به کارگیری می نماید که بر روی لابراتوار کمپانی اینتل آزمون شده است.

در ادامه بخش Storage ، می بایست هاست و VMware Datastore گزینه حیث به جهت کارگزاشتن و استقرار Unity VSA را تعیین نمود. یکی از از همین کانال ها به جهت مدیر Unity VSA به کارگیری می شود.

در ادامه جایگاه Unity صرفا در ادامه ذخیره سازهای Unity 500 و Unity 600 قابلیت به کارگیری از ماژول SAS آماده بود البته در ادامه Unity XT صرفا Unity XT 480 از همین ماژول پشتیبانی نمی کند و بقیه تجهیزات همین جایگاه از همین ماژول پشتیبانی میکنند.

بعضا از اعضا ذخیرهسازهای پایین کانال را با هدف تبدیل روتر و ذخیرهساز به تیتر یک پخشکننده رسانه (media playback) به فعالیت میگیرند و کتابخانه ویدیوهای فردی را سوای نیاز به اتصال به لپتاپ بر روی تلویزیون پخش میکنند.

در ادامه واقع هارد دیسک دوم پنهان و غیرقابل بازدید است؛ چون در ادامه پسزمینه به جهت تولید اسکن دوم از همهی فایلهایی که بر روی هارد دیگر قرار دارند، به کارگیری میشود.

برگه ویزارد حالا دیتا های موجود بسته ova را می خواند و همین فرصتی به جهت مرور جزئیات کلیدی نظیر گواهینامه ، میزان و میزان بارگیری شده بر روی دیسک و همینطور گونه ذخیره سازی Thick یا این که Thin را اکران می دهد.

اگر شما همین نوشته را تحسین می کنید، مایلید داده ها بیشتری در ادامه گزینه خرید ذخیره ساز dell emc اسمان داده بدست آورید به وب سایت ما‌درها مراجعه کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.